01.01.2016 Esra Erol – Ali Haydar Özlem- İbrahim ve Ebru

01.01.2016 Esra Erol – Ali Haydar Özlem- İbrahim ve Ebru
Esra Erol Yeni Yılın İlk günü 01.01.2016 da Eğlenceli başlamaya çalışsa da duygusal anlar yaşadı.

Bugün Esra Erol ‘da yine iki sürpriz isim locadan nerede buluşmuşlar falan görüntüleri yayınlayacaklar dünde yayınlanacağını söylediler ama Melih ve Dilcan kavgası uzadığından program süresi yetmedi bakalım bugün açıklanacak mı?

İbrahim ve Ebru ilişkisi ne oldu Luvrita nın dediği gibi reklam aşkımıydı bakalım Luvrita haklımı çıkacak Luvrita da bizim Rus gelin Leyla ‘nın gerçek ismi.

Her Talibine Hayır diyen Sabiha Locadan kime talip oldu.Artık eskisi gibi değilim kendimi toparladım değiştim diyen Sabiha kime tutuldu. Sabiha Canlı Yayında kime Aşık olduğunu Açıkladı Aşık olduğu kişi ne cevap verdi ? Sabiha Locadan Selçuk beye aşkını itiraf etti Selçuk ne cevap verecek. Sabiha hanımın Selçuk beye bakarken iç çektiği görüntüleri art art da yayınlayıp izleyen Esra Erol neler söyledi ?

İbrahim ve Ebru  dün 24 saat zaman isteyen Ebru ve İbrahim Luvrita nın söylediği gibi İbrahim hiç birşey hissetmiyormuydu Ebru ya karşı. Birde Ali Haydar ve Özlem vardır Özlem Demir bir tv kanalında sunuculuk yapan Özlem ve Ali Haydar aşkı için Reklam Aşkı demişlerdi Ali Haydar ve Özlem Ayrıldılarmı Bu soruların cevabı Esra Erol ile Evlen Benimle de Yayından sonra sayfamızdan Tekrar izleyebilirsiniz.   Özlem Demir Resimleri 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: