01.01.2016 Kısmetse Olur Koruma Haftası

01.01.2016 Kısmetse Olur Koruma Haftası
01.01.2016 Kısmetse Olur  kavgalar ile başladı Melis ile Nur kavgası ufaktan başlayıp büyümeye başladı masada ne işi var bu önlük diyerek Nur!a sataşan Melis’in kavga sebebi nedir.Eser ise Cansel ile evlilik meselesini damat adayları ile konuştu ve görüşlerini aldı. Herkes fikrine saygı duyuyoruz ama çok erken biraz zaman tanıyın kendinize ilişkinize aceleci davranmayın diyerek uyarıldı. Kısmetse Olur Fatma yok Nur geldi evin dengesi değişti dedik ama Emre ile bir yola girmiş gibi oldular Ayça nın açığını kapattı ama Emre sanki Daniela ‘ya ışık yakacak gibi.

Kısmetse Olur Canlı İzlemek İçin Kanal D sayfasını kullanabilrisiniz. veya Buradan İzleyin.

Kısmetse Olur Daniela ile Gürkan kavga ettikten sonramı yere düştü Daniela Gürkanı elemeye çalışan isimler yüzünden Daniela ve Gürkan’ın arası açıldımı.

Serhan her hafta elenmek isterken Bu hafta Kısmetse Olur ‘ Fatma nın gelişinden aldığı cesaretle ve Kendini Fatma’ya kanıtlama şansı verildiği için artık elenmek istemiyor.

Bu hafta koruma gününde kim koruma altına alınacak. 01 ocak 2016 koruma altına alınan isimler. gerçi vtr ye bakınca kimler ödül almış onları görüyoruz Eser ve cansel Emre ile Nur

Bu Hafta Birinci Gelin Adayı Kim : Cansel

Bu Hafta Birinci Damat Adayı Kim: Emre

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: