02 Şubat Salı 2016 Müge Anlı -Tayfun Özmen Cinayeti

02 Şubat Salı  2016 Müge Anlı -Tayfun Özmen Cinayeti
Müge Anlı Tayfun Özmen Katili kim ? Müge Anlı Katili Açıkladı. Tayfun Özmen Bakkalda sıra tartışması yaşamış Tartışma yaşadığı çiftin Oğlu arkadaşlarını toplayıp pusu kurup Tayfun Özmen’i öldürmüş. 28 Yaşındaki Tayfun ÖZMEN Sıra Tartışması yüzünden Öldürüldü. Antalya’da Cinayet Tayfun Özmen Cinayeti Antalya Manavgat Emniyeti tarafından çözüldü. Müge Anlı ve Konukları Sıra Tartışması yüzünden öldürülen Tayfun Özmen cinayeti için pisi ,pisine öldürüldü ufacık tartışma yüzünden bir hayat sonlandı kavgalardan uzak durun diye uyardı. Manavgat İlçe Emniyet Müdürüne bu zor cinayeti çözdüğü için Teşekkür edildi. 5 Temmuz da Tayfun Özmen evinin önünde pompalı tüfekle öldürülmüştü.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 28 yaşındaki Özmen’in evinin önünde av tüfeğiyle vurularak öldürülmesiyle ilgili inceleme başlatan polis, cinayetten 20 gün önce alışveriş merkezinde sıra yüzünden Özmen ile V.Ö ve eşi A.Ö. arasında tartışma çıktığını tespit etti.

Tartışmanın alışveriş merkezinin dışına da taşındığını belirleyen ekipler, olay sırasında Özmen’in, V.Ö’yü tartakladığı bilgisine ulaştı.

Nazmiye Çam cinayetin de dün Havva Çam Ali yaşar ve Ahmet çam bir araya geldi ve gergin anlar yaşandı Buluşmada neler yaşandı ? Havva Çam Neler Anlattı ?

 

 Ahmet Çam Video 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: