1 Aralık 2015 Müge Anlı Tatlı Sert

1 Aralık 2015 Müge Anlı Tatlı Sert
1 Aralık 2015 Salı Müge Anlı İle Tatlı Sert Bugün Ahmet Çam ile yayına başladı Morali Bozuk olan Ahmet Çam’a neyin Var diyen Müge Anlı’ya Yorgunum diye cevap verdi.Eh bizde yorulduk Ahmet bu arada Ahmet Meşhur Oldu Ahmet Çam Caps ‘leri diye internette dolaşıyor hadi hayırlısı.İhtiyaç Sahiplerine Yardım eline uzatan Müge Anlı’ya yardımlar devam ediyor Tekerlekli Sandalye ve Başka ürünleri Bağışlayan duyarlı izleyicilerin yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Kenan Emir 1999 Depreminde Kaybolan Hicran Emir’i arıyor .Başından Darbe alan Hicran Emir‘i hastahane ye kaldırıldığını öğrenen Babası yıllardır kızını arıyor en sonunda Müge Anlı ‘ya başvurup kızına ulaşmaya çalışıyor.Gelen İhbarları değerlendiren Tatlı Sert ekibi 3 Ayrı noktada araştırmalarına devam ediyor.Bazı seyirciler arayıp Hicran’ı gördüklerini söylediler GATA hastanesinde yaralı olarak görüldüğünü söyleyen izleyici neler anlattı Müge Anlı ‘Bölümlerinde İzleyebilirsiniz.Daha Önce Gölcük Depreminde Kaybolan Oğlunu Bulan Emine Cebeci Canlı Yayında Konuştu Oğlunun Cesedini Nasıl Buldu Onu Anlattı.

Uşak’ta Banaz İlçesinde 38 Gün Önce Esrarengiz şekilde Ortadan Kaybolan Suna BÜBER ,Sinan A. Tarafındanmı Yoksa eve gelen kişiler tarafından mı kaçırıldı.Ama eve Gelenlerin içinde Sinan da var deniliyor.Kızı kendisinden ayrıldı diye Annesini mi Kaçırdı? Münevver BÜBER neler anlattı . Münevver BÜBER Sinan eve para vermek için gelmiş annemi oynatmışlar dedi.Sağa Sola ben Sinan ile kaçacam diyen Suna Büber Kaçtı mı Kaçırıldı mı.

Gülcan Beyazıt 5 yıldır kayıp!

Hasret KIMNA ve Nazmiye Çam olayları en son neler oldu Yayından sonra video Eklenecektir.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: