1 Aralık 2015 Salı – Kısmetse Olur – Evde Kavga

1 Aralık 2015 Salı – Kısmetse Olur – Evde Kavga

1 Aralık 2015 Kısmetse Olur Salı günü Misafir Ağırlama günü bugün DANIELA ‘nın annesi Neler konuştu? Serhan ve Murat arasındaki kavga sebebi neydi? Ercan’ın yaptığı Espri olay oldu,Beni Seven Kız “I love You” demiyecek abi “Çay love You” diyecek dedi Kahkahalar koptu. Duygu Neden ağladı ? Erdem ve Tankut neden kavga etti? Emre neden Tankut ile Tartıştı ? Daniela ile Serhan Tesbih tartışması neden çıktı?

Daniela Tankut’a tesbih verip ben Maço değil adam istiyorum diyerek Serhan’a laf attı diye kavga çıktı.Gelinler evinde Hazal Fatma Mıhlama yaptı Mıhlamayı kim erkekler evine götürecek kavgası çıktı Melis Muhlamayı ben götürecem dedi .

Evde Espri yapan Ercan tüm erkeklerin bahçeye kaçmasına sebep oldu.Muhlama ‘yı yiyen gelin ve damat adayları çok lezzetli olduğunu söylediler. Serhan ,Murat’a Bakkal Defteri Gibisin kime ne yazdığın belli değil diye hakaretler etti. Erkekler Evine Mıhlama götüren Melis Ercan ile bahçeye konuşmak için çıkınca Melis  oturmadan tekrar evine dönmesi için uyarıldı.

Bugün Gelen Misafirler Tankut ve Daniela nın anneleri oldu. Daniela ‘nın Annesi Serhan a hesap sorunca ortalık karıştı. Emre Gelinler Evine gidemediği İçin Türkü Söyledi

İşte Aradığınız Konu  17 Kasım 2015 Kısmetse Olur -Melis - Cansel-Erdem Kapışması
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 1 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla