Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

10 Eylül 2016 Kısmetse Olur Cumartesi Kim Birinci Kim Elenecek?

10 Eylül 2016 Kısmetse Olur Cumartesi Kim Birinci Kim Elenecek?
Evet Kısmetse Olur Yeni Sezon İçin Duyduklarımızı yazalım Bakalım 10 Eylül 2016 Cumartesi Günü Kısmetse Olur’da yapılacak Oylama sonucu iki Yarışmacı Eleme potasına girecek Şahin ve Aycan Ama eleme  10 Eylül’de olmayacağı için Elenmeyecekler. Kısmetse Olur 10 Eylül 2016’da Oylama sonucu 1. olan Semih ve Merve olacak ve 5’er bin TL kazanacaklar. İlk Hafta Kısmetse Olur Dokunulmaz olan isimler ise Adnan,Semih,Merve ve Hazal olacak.

Birde geçen yazımızda söylemiştik Yeni Kısmetse Olur’da misafir olarak Nur ve Batuhan eve girecek. Nur ve Batuhan eve girdiğinde Semih sinirlenip Bahçeye çıkacak. Semih Bir önceki Kısmetse Olur’da Nur ile birlikte olduğu için böyle bir tavır sergileyecek Rajona ters abi’de der belki 🙂 Semih ‘i destekleyen arkadaşları’da Semih ile birlikte bahçeye çıkacak.

10 Eylül 2016 Kısmetse Olur Cumartesi Kim Birinci Kim Elenecek?semih ve merve kısmetse olur

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 7 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın