10 Kasım Esra Erol – Ercan Ayşe – Melek Hanım

10 Kasım Esra Erol – Ercan Ayşe – Melek Hanım
10 Kasım Esra Erol Evlen Benimle Ayça Hanım Bahri’yi Çağırdı Bahri Ne dedi Neler söyledi 10 kasım 2015 salı Esra Erol’da. Bahri ,Ayça ‘ya ne cevap verdi Şok cevap 10 Kasım Esra Erol Tekrar yayını az sonra. Ali Haydar Talibi Buse İle ne karar verdi? Ayşe ve Ercan neye karar verdi ? Ercan locadan Ayşe hanıma talip olmuştu yemeğe çıkan çift bugün neye karar verecek. Ayça,Bahri beye çağrı yaptı Ahmet bey neler söyledi ,Nasıl davrandı.

Dedesi ile gelen Sevtap Hanım dedem ile birlikte iken daha iyi hissediyorum kendimi dedeme daha çok sözüm geçiyor dedi. Sevtap Hanım üzerime gelinmedikçe sakinim  hareketli bir yaşamım yok adaylarımın da hareketli  olmasın iyi olur dedi. Sevtap Hanım 32 yaşında Estetisyen Bursda yaşıyor 1 evlilik yapmış. 21 Yaşında evlenmiş çok kısa bir zamanda ayrılmış 3 ay içinde. ALİ HAYDAR Talibi Buse Fotoğrafı: 

İlk olarak Esra Erol Meryem Talibini karşıladı.Meryem Hanımın talibi Selçuk bey 28 yaşında İstanbul Büyükçekmece’de yaşıyor hiç evlilik yapmamış Özel bir şirkette güvenlik görevlisi. Meryem hanım Buraya sizi ne getirdi beni gördünüz neden geldiniz diye sordu. Selçuk bey sizi geçen cuma gördüm hemen geldim diye cevap verdi. Meryem hanım Hastalığımdan sebep benim çocuğum olmayacak Hamile kalırım ama doktor önermiyor dedi. Gözde Talibi ile Neler konuştu Talibi Turhan Bey Gözde Hanımın en sevdiğim tarafı sessiz ve sakin olması dedi ve tüm loca kahkaha attı.Esra Erol ‘da Gözde Hakkında Komik Yorumlar yapıldı.

Ayşe ve Ercan Ayrılığına Sebep olan locadaki kişi kim. Melek Hanım ‘mı?  Yayından Sonra Esra Erol  10 kasım 2015 Tek Parça İzle  ‘meniz için eklenecektir.

Esra Erol 10 Kasım Salı 2015 Kıyafet ve Aksesuarları :

esraerolda_atv@esraerol23 10.11.2015 tarihli yayın @atvturkiye Elbise:@hamilegiyimlyndevon Ayakkabı:@istebuayakkabi Küpe-Yüzük-Kolye:@melekgumus Fotoğraf: @hkngmsStyling: @ozgulcevikyildiz Makyaj:@makeupgulsutanrikulu Kuaför:@by_muratyildirim Makyaj ürünleri:@maccosmetics Takma Kirpik:@belizkozmetik ve @kiss_turkiyeteşekkür ederiz.

Esra Erol Son Bölüm Tek Parça

 

 

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: