10 Şubat Esra Erol – Feride Melisa

10 Şubat Esra Erol – Feride Melisa
10 Şubat 2016 Esra Erol Ankaradan gelen Gelin Adayını tanıtması ile başladı. Ankara’dan Gelen Feride Melisa En çok Melisa ismini Kullanan Feride Melisa ,Melisa ismini kullandığı ama Locada diğer Melisa Olduğu için Yeni Melisa ‘ya Feride diye Hitap edeceğini söyleyen Esra Erol Anne Annesininde isminin feride olduğunu belirtti. Feride Mutlu bir ailede büyüdüğünü ve Erken Evlenmeye karar vermiş Feride Melisa 19 Yaşında Ankara da yaşıyor ve Hiç evlenmemiş.
Esra Erol Bahar Hanım ise Dün kendine gelen Masaj terapisti olan Alp için ne karar vereceğini açıklamak için Paravana geldi. Alp bey ise Bahar Hanıma yemek teklifinde bulundu.Bahar hanım ise Olumsuz cevap verdiği Alp bey’e yemek için hayır dedi.
Nevruz Hanım ise dün kendine Nişantaşı’ndan gelen Talibi için Şok Açıklamlar yaptı. Nevruz Hanım Nişantaşılı talibi için neler söyledi ?
Almanya’dan gelen Cihan ‘a talip olan Aslıhan bugün ilk talibini ağırladı. Aslıhan Samsun’da Ailesi ile yaşıyor fiziksel durumu (yani boyu kısa) yüzünden geri planda kaldığını söyleyen Aslıhan hanım bugün kendine gelen talibi boylu poslu Ersan bey idi.Ersan bey hisar üstünde otuyormuş ve Helva satıyormuş Aslıhan talibi ile bir çay içmeyi teklif etti.
Melih Erdem Kendini Anlattığı video yayınlandı. duygusal olayların herzamanki gibi önemli olduğu tanıtımlarda Melih neler anlattı. Arkadaş küçükken topum patladı ağladım diyen kaç insana ağlarızki ekranda söyleyince herkes ağlıyor fon müziğinden mi acaba. Aylan hanımda talibini ağırladı 10 şubat 2016 Esra Erol Neler olDu video

     10 ŞUBAT 2016 ESRA EROL İZLE  
loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 10 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: