11 Kasım Esra Erol “Evlen Benimle” Bebekler

11 Kasım Esra Erol “Evlen Benimle” Bebekler
11 Kasım Esra Erol ikiz bebekler ile Başladı  Gülfidan ve Ali çiftinin bebekleri ile konuk oldukları Esra Erol neşeli anlar yaşandı Çifte bebek odası ve Bebek arabası hediye etti  ve tüm masraflarını üstlendi.Geçen Sene  Esra Erol’a Bebek sahibi olmak için yardım istemeye gelen Gülfidan ve Ali  çocuk sahibi oldular. İkiz kızları olan Tüp Bebek ‘ler Kayseride bir özel hastane sahibi ve Esra Erol yardımı ve Tabii ALLAH’ın izniyle iki güzel bebek dünyaya geldi.

Esra Erola Evlen Benimleye yeni aday Yıldız Hanım Güzelliği ile büyüledi. Henüz 19 yaşında olan Yıldız Hanım Türkmenistanlı 6 aydır Türkiye’ye gelmiş Annesi ile yaşıyor. Tükez  Hanıma Gelen  Talip Erol bey ile görüştü ne karar verdiler Mantık evliliği istemeyen çift Aşk evliliği istediklerini söylediler.Tükez Hanım Erol beyi görür görmez buyrun çay ve yemek yiyebilriiz Etkilendim dedi locadan sesler yükseldi. Meryem Hanıma Gelen Talip Selçuk Bey Sabiha,İbrahim,Selçuk ve Meryem Çay içmeye gitmişler ama Selçuk bey birden Kaybolmuş Melek hanım sürekli buna gülüyordu.

Ayşe ve Ercan Ayrıldıkdan sonra Ercan Bey ilk talibini ağırladı.Ercan Beyin Talibi Adana’dan Ülkü Hanım oldu. 22 Yaşında bir evlilik yapmış çocuksuz ve işsiz.

Ercan Talibi, ASlı Hanımın Soayadı,Hanife Hanım, Ayşe Hanım , sabiha Hanım Esra Erol Bayan Adayalrı Resimleri ve Soyadları Sayfamızdan Takip edebilrisiniz.

 

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 11 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: