12 Ekim Pazartesi Müge Anlı neler Oldu? Küpe ?

12 Ekim Pazartesi Müge Anlı neler Oldu? Küpe ?
12 Ekim Pazartesi Müge Anlı neler Oldu?

9 Ekim Cuma Günü Nazmiye Çam cinayetini işleyen Müge Anlı Tatlı Sert Programı Yine cevaplanamaz sorularla hafta sonu tatiline girmişti.

Olayların içine yeni katılan Yurdanur Hanımın açıklamaları olayları başka bir boyuta taşıdı.Nazmiye Çam Bilezikleri içinmi Öldürüldü?

Yurdanur hanım ile Mehmet Ali Çam arasında neler yaşandı? Mehmet Ali Çam Yurdanur Hanımla İlişkisi Nasıl Başladı? Aralarındaki arkadaşlık sadece işmi?

Tüm Bu sorulara 12 Ekim Pazartesi 2015 Tatlı Sert- Müge Anlı’da açıklığa kavuşacakmı?!…

Yurdanur Hanımın Evinde Nazmiye Çam’ın Küpesi Aynısı Bulundu? Yurdanur O Tek Küpeyi Nerede buldu Katil Yurdanur’mu Sorusu Yine Sorulacak

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 1480. Bölüm Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Nazmiye Çam cinayetine ağırlık veren müge anlı,Serkan Biçen Cinayetini ne zaman işleyecek ,Tandır odasına gömülü olarak bulunan Serkan Biçen Cinayeti halâ Çözülemedi.

Abisi Erkan Biçen, Serkan’ın Rusya’ya Gittiğini neden Etrafa yaydı? Bu cinayet Aşk cinayeti’mi Para İçin işlenmiş bir cinayetmi, Bulunan Küpe Kime Ait ? Küpe Nazmiyeninmi? Yurdanur Kimin Küpe’sini Aldı?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 12 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: