12 Kasım Esra Erol Büşra ve Ali Haydar Ne karar verdi?

12 Kasım Esra Erol Büşra ve Ali Haydar Ne karar verdi?
Esra Erol 12 Kasım’da Demir bey Stüdyoda Locadan şikayetçi olduğu kişileri söyledi. Rabi 4 Yıldır görmediği babası ile canlı yayında buluşacakmı ,Sakladığı Sır nedir? Rabia^nın Babası Kızını Affedecekmi? Ali Haydar’ın Talibinin söylediği Şiir Ali Haydarı çok etkiledi Talibi her şey sana Feda olsun Kurban olduğum dedi. Ali Haydar Yorum İstedi Esra Erol İlk yorumu Baban Yapacak dedi ve Ali haydar’ın babası canlı yayına geldi Bu sefer yüzünü gösterdi. Esra Erol 12 Kasım  2015 de Heyecanlı dakikalar yaşandı.

Demir Bey locada Kendisi için Ego’lu ve kendisine gelen Talipleri kötülediğini söyleyenlerin ortaya çıkmasını istedi. Demir bey Lafına Yüreği olan Dürüst olan kendisi konuşsun başta isim vermiyecem diye sözünü başladı. Nadide Hanım ile karşılaşan demir bey Nadide hanımın Dün sizi sordum Olay oldu demiş. Nadide Hanım Demir beyi Sabiha hanıma sormuş Sabiha Hanım Dün Nadide hanım bana omuz attı çekil şu tarafa dedi. Sabiha ,Demir beyemi aşık sorusunu yine gündeme getirdi. Bence’de Demir oraya evlenmeye gelmedi Bir yerde şarkı söyleyen biri orda evlenmeye çıkmış ve şarkı söylemeye çıktığı yere faydası olduğunu herkes biliyordur. Evlense bile geç evlenir. Müjgan Hanıma gelen talip iki kere evlenmiş hiç çocuğu yok Şoförlük yapıyor. Kamile Hanım Talibini ağırlamak için Paravanın yanına geçti Kamile Verimli Hanımın talibi kim?

Rabia Ve Babasının Buluşma Anı

Esra Erol Rabia İle Babasının Buluşma anı paylaşan: zeyneptaskin
Ali Haydarın Talibi Büşra Okuduğu Şiirle ve Aşkı ile Ali Haydarı Büyüledi Ali Haydarın Talibi Büşra’ya ne cevap verdi. Ali Haydarın babası ne yorum yaptı.Hepsi Esra Erol’da canlı yayında.

Kamile hanım ve Demir bey Beyazıt öztürk taklidi yaptı.

12 KASIM 2015 ESRA EROL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 12 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: