12 Ocak Esra Erol- Elena & Luvrita

12 Ocak Esra Erol- Elena & Luvrita
12 ocak Esra Erol Gerginlikler ile başladı Anıl ile Eif canlı yayında yüzleştiler.Elif ,Anıl için yanlış tanımışım beni kandırdı diye söyleyince Anıl cevap için karşısına çıkıp sana yalan söyledimmi seni kandırdımmı eski yaptıklarını yüzüne vurdummu dedi ama Elif hayır diye cevap verdi.Elif,Anıl hakkında söylediklerini yüzüne söyleyemedi. İftiraya uğrayıp böyle söylediğini açıkladı.Bu ilişki benim yüzümde bitti diyen Elif peki eden Anıl’ı suçladı. Anıl’a söylediğim yalan yüzünden ilişkimiz bitti dedi.

Esra Erol Elena Hakkında şok iddalar Talibi Osman beyde ilk defa elektirik aldığını söyleyip çay içmek isteyen Elena neler yaşadı ve şok idda dedikleri  neler. Elena oda arkadaşı Yağmur’a ben aşığım osmana demiş bakalım neler olacak Osman bey ile Elena olumlu karar verdi.Sabiha ise Elena telefonda konuşuyordu birine ben osman’a öylesine evet diyecem diye itiraf etti. Elena kime öylesine Evet diyecem dedi bekelyip görelim diyen Esra Erol ileriki zamanda göeceğiz dedi ve ALLAh yolunuzu açık etsin deyip uğurladı.

Luvrita ve İbrahim Akşam nereye gittiler neler yaşadılar bunları anlatacaklar.İbrahim ve Luvrita aşkı gerçekmi luvrita neler anlattı. İbrahim ,Luvrita için ne sürpriz yaptı. 12 Ocak Esra Erolda.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 13 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


12 Ocak Esra Erol- Elena & Luvrita (1 Yorum)

  1. Fox Tv’de [kirmizitext]Esra Erol[/kirmizitext]‘un program?nda Damat aday?n?n talip oldugu gelin aday? hakk?nda ortaya att?g? iddia herkese buyuk sok yasatt?.

%d blogcu bunu beğendi: