13 Kasım Müge Anlı – Avukat Rahmi bey

13 Kasım Müge Anlı – Avukat Rahmi bey
Müge Anlı Bugünde sıradan birgündü,Ahmet çam konuştu ,Ali yaşar titredi .Yani öyle ahım şahım bir olay veya açıklama olmadı. Ama Avukat Rahmi bey Güzel laf etti adam Rahmi bey Bıyık Altı Çapkını bir tipi var belli ama yinede iyi laf ediyor . Konuşmalar içinde Hasan Şükrü ,Nazmiye Çam’a taş atmış Müge Anlı Hanımda Karı ,Koca ilişkilerine kural koymak lazım o nasıl bir şey erkek kadına taş atarmı dedi .Avukat rahmi bey ise Kurallarımız zaten var ama Bunlar ne kural tanıyor ne örf ne töre bunlarda iş yok yoksa bizde kural var dedi.

Çocuklar vurulmaz ama o anki durumda vurmam gerekti hataydı ama vurdum diye konuştu avukat Rahmi bey,Ahmet Çam ise Rahmi bey Hızlı vurmasaydınız diye güldü. Ali Yaşar Çam’ın Kafasına Çok vurduğu belli Ahmedin. Ali Yaşar ve Ahmet İtiraf etmedi diye bizimkiler itiraf etmeye başladı Avukat Rahmi Beyin itirafı ve Müge Anlının İtirafı ile devam ediyor program.Avukat Rahmi bey Kızı telefona Bağlandı Rahmi Bey gözyaşları içinde Kızı ve Oğlundan Özür diledi,Kızıda Abisi ve Kendisi Adına Babası Rahmi Beyden Özür diledi .Avukat Rahmi Bey kızı Sahra İle telefonda duygusal anlar yaşadı. Avukat Rahmi Bey’in Kızı Sahra Hanım.

Bu arada Sevindirci Bir haberde Kayıp Olan 15 Yaşındaki Nesime BULUT bulundu.Çantasını ve telefonunu kaybettiği için eve gitmeye korkan Nesime Bulut Yayını kendisi arayıp Annesi ile Konuşmuş.

Müge Anlı Katili Arıyor Caps

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 13 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: