14.11.2015 Kısmetse Olur Elenen İsimler ÖNDER VE SERMİN

14.11.2015 Kısmetse Olur Elenen İsimler ÖNDER VE SERMİN
Kısmetse Olur Bu gece Eleme Gecesi 14 Kasım Cumartesi. Geçen hafta ilginç olaylar olmuştu. Erdem Hala Melis Var Ma bitti demişti. Ayça ‘nın eski nişanlısı geri dön isteğinden bulunmuştu Ama Ayça ve Emre Aşkı bu olayıda atlattı. Ayça ‘ya gelen mesajdan sonra İki kelime ile Emre’yi Bırakacak insan değilim dedi. Gelen hediyeleri ve çiçekleri atan Ayça’yı izleyen Emre “Ben Bu Kadını Seviyorum Arkadaş “dedi.

Kısmetse Olur Eleme Gecesi Kim elendi?  Cuma günü koruma altına alınan isimler Gelinler Evinde Ayça ve Erdem Oldu. Koruma Altındaki Ayça, Erdem  Dışında Her isim eleme  heyecanı ile bekliyor.

Ayça Koruma altında olduğundan ve Birini seçmesi gerektiği için Kendisine Bu kadını Seviyorum diyen Emre’yi Koruma Altına aldı. Cansel Kimi Koruma altına alacak diye soruldu ve Cansel Serhan’ı Koruma altına aldı.Babamı kırmamak için Serhan’ı koruma altına alıyorum ve teşekür etmek için dedi. Cansel ve Mehtap kavgası sebebi ile Cansel uyarı almıştı ve 2 uyarısı olmuştu. Mehtap Koruma altına Önder’i aldı Kendini henüz tanıtamatı dedi. Sermin Kimi Koruma altına altın sorusuna Sermin cevap vermeden önce Emre’yi kırmızı odaya davet etmesi tartışması yaşandı. Sermin ‘nın koruma altına aldığı isim Önder Oldu. Kısmetse Olur Bu Haftaki Elemeden Önceki Aday İsimleri :  ELENEN DAMAT ADAYI ÖNDER SEYHAN OLDU   ELENEN GELİN ADAYI İSE  Yeni Gelen isimler Burçak hanım ve Yasin bey 

Kısmetse Olur bayan’lar
Mehtap Taşkıran
Ayça Beğen
Duygu Yıldırım
Melis Buse Betkayan
Ceyda Kırıcı
Sermin Temiz
Cansel Çördük
Kısmetse Olur erkek’ler
Önder Seyhan
Murat Özbakan
Tankut Denker
Serhan Çeliker
Emre Ubeyli
Erdem Dalfidan
Ercan Çiftçi

Bu isimlerden kim veda edecek . Yeni Hangi isimler katılacak Birazdan Belli Olacak. Bu Kadını Seviyorum Diyen Emre.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 14 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: