15 Aralık Salı Kısmetse olur Misafir günü.Melis ‘e Görücü


15 Aralık Salı Kısmetse olur Misafir günü.Melis ‘e Görücü

Kısmetse Olur’da bugün yine Büyük bir sürpriz yaşandı.Seda Hanım tüm adayları etrafına toplayıp bugün bir sürpriz var evlilik yolunda yürüdüğüne inandığımız Melis ve Erdem çifti bugün misafir ağırlayacak.Erdem’in ailesini Melis ağırlayacak yemekler hazırlayacak ,alışveriş yapacak ve en önemlisi de ikinci kaynanası Mehtap da yardım etmek için Melis ile birlikte olacak.Tabi bu olacakların hepsi gün ortası değil de akşam olacak evden çıkınca misafirler ağırlanacak.Gerçek hayatta neler yaşanacak onları anlatmak için bu sürprizi yapacaklarını söyleyen Seda hanım yaşananları yarın değerlendireceklerini söyledi.

SAAT 22:15 de canlı izlemek için TIKLAYINIZ

Tabi Bu akşam yemeğinin birde bütçesi olacak ne kadar olacak sorusuna gelin adayları ise 1500 TL diye saçma bir cevap verdi lan nerde yaşıyorsunuz bir akşam yemeği hemde evde hazırlanacak olan yemek 1500 tl olursa bir günde batarsınız.Ama yemek bütçesi  300 TL Ayça ise 300 TL ye kim doyacak diyor. Lan gelin adaylarımı Saraya Kraliçe olacak adaylarımı belli değil 300 TL ye neler gelir neler. Balık Al yanına et al salata yap pilav yap makarna yap yap ta yap 150 TL de kenara korsun. Pazar’da bile kavga eden Melis İle Erdem çifti akşam yemekte ne yapacaklar poşet taşımam diyen Melis  Pazarcıya en pahalısından brokoli ver diyor Lan geri zekalı orası pazar pazarlık yapman lazım en pahalısından ver denilir mi 🙂 Günün Eşek Adamı Melis galiba Tabi Yapımcıları hariç tutmuyoruz.

Evde akşam ne yemek yapacakalrını konuşan gelin adaylarına Melis 300 TL ye hazır yemek bulabilir miyim acaba dedi.Gerçi izleyicilerin yararına oldu seçecekleri  gelin adaylarını cast ajanslarından seçmemeye dikkat ederler 🙂

Tabi damat adayları erkek Tarafı olduğu için 300 TL ye neler neler yapılır Tankut bile benim gibi düşünüyor 200 Tl harcarım 100 TL de benim cebimde  kalır dedi.Neyse bakalım kısmetse olur dizisi Melis ile Erdem ‘in aile yemeğinde neler yaptıracak yapacağı tek şey ne örf ne adet bırakacak Yemekte hepsini yerle bir edecek . Bu yemek Bu akşam Yani 15 ARalık Salı Akşamı saat 22;15 de canlı yayında Melis Erdem’in ailesini ağırlayacak . Gerçi nasıl ağırlayacak El öpmeyi bilmez,Yemeğin altını yakar, Ailenin yanında soytarılık yapar bağırır ,çağırır Kız istemede neler yaşanır diye milleti korkutacaklar:) Melis ve Erdem Görücü Yemeği.

SAAT 22:15 de canlı izlemek için TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 15 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla