15 Mayıs Kısmetse Olur kim eleniyor ,kimler geliyor ?

15 Mayıs Kısmetse Olur kim eleniyor ,kimler geliyor ?
15 Mayıs Kısmetse Olur kim eleniyor ,kimler geliyor ? Kimler Birinci olacak. 14 Mayıs yapılan Oylama sonucu Hazal ve Emre Haftanın birincileri olacak.

15 Mayıs Kısmetse Olur’da Kim Eleniyor Kimler geliyor dedik mi dedik. Geçen hafta olduğu gibi Kısmetse Olur’da Gong sesinden önce  yapılan değişikliklerden biri olan her hafta iki kişi elenecek ve bu hafta elenen iki isim Aycan ve Batuhan Terzi oluyor  Aycan ve Batuhan eleniyor. Yerlerine gelecek olan iki isimde yabancısı olmadığımız isimler Kısmetse Olur ilk başladığında katılan Ceyda Kırıcı ve Erdem Dalfidan olacak. Evet Ceyda ve Erdem Tekrar dönüyor.

"SPONSOR REKLAM"

Bakalım Erdem ve Ceyda eve dönünce neler olacak .Bana Kalırsa Kısmetse Olur evi biraz daha ısınacak Erdem ve Melis Ceyda ile Adnan ve bağlantılı olan arkadaşlıklar ve yarım kalan kavgalar eve ne gibi etki getirecek. Hazal ve Emre daha dün kına yaptılar Ankara havası ile oynadılar bugün ise İzmir Marşı ile kavga ediyorlar .15 Mayıs 2016 Kısmetse Olur Elenen isimler Yeni gelecek Kişiler ile karşımıza gelecek.  Erdem Kılık Değiştirip Eve Girdi . Ceyda ‘nın eve girişi Adnan ile aralarındaki soğuk haller.

İşte Aradığınız Konu  Kısmetse Olur 13 Mart Kim Çeki Aldı kim birinci Kim elendi.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 14 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla