15 Şubat Aramızda Kalmasın Dedikoduları

15 Şubat Aramızda Kalmasın Dedikoduları

TV8 Aramızda Kalmasın da Mahsun Kırmızıpul’a giydirdiler pardon Mahsun Kırmızıgül ‘e .Diyarbakır Sur yanıyor diyen Mahsun Kırmızıgül Amerika’da Düğün yapınca tartışma konusu oldu.Hepimiz Kardeşiz Türküsünü söyleyip Sur yanarken Twitler atıp kendisi Amerika’da düğün yapması yanlıştır diyen Aramızda Kalmasın ekibi bana kalırsa doğruları konuştu. Kendi doğduğu yerin yanmasını önemsemeyip sadece kesesini doldurmaya çalışan Mahsun iki twit atıp ne yapmaya çalışıyor dediler.Funda hanım ile Deniz hanım aynı fikirde Jess ise iyi polis kötü polis durumunda bazılarına göre iyi bazılarına göre kötü polis olmayı seçti.

Elçin Sangu,Kiralık Aşk dizisinin Kızıl Saçlı Güzel oyuncusu Nescafê reklamında oynadı. Elçin Sangu Reklam filminde kiminle oynadı ? Sarp Apak ,Öner Erkan ile birlikte Reklam Filminde Oynadı. Elçin Sangu’nun Menejeri ise Kazandığı paradan kendisininde payı olduğunu söyledi. Gazetelerde hani benim 1 Milyonum ile başlık atılan Elçin Sangu olayını eleştirdiler. Elçin Sangu Kızıl saçlı olduğu için Boya reklamında oynaması saçma olur diyen ekip neler neler konuştular Eskiden kapı önüne minder koyup dedikodu yapan teyzeleri dinleyemediğim için Aramızda Kalmasın programı çok güzel oluyor.

Hande Subaşı ve Can Tursan boşanacak olması Aramızda kalmasında konuşuldu.Arkadaşlık sitesine üye olan Can Tursan boşanma davası ile karşılaştı Sanal ihanet sebebi ile boşanma davası açıldı.

Yayından Sonra Özeti izleyebilirsiniz.

 

 
[huge_it_video_player id=”6″]
 

İşte Aradığınız Konu  Kiralık Aşk 15. Bölüm Defne ve Yeni Güzel Sude Geliyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 15 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla