16 Aralık Kısmetse Olur Kavgalar Duygusal anlar.

16 Aralık Kısmetse Olur Kavgalar Duygusal anlar.
Kısmetse Olur ‘da Neler oluyor Ayça ve Emre Kırmızı odada ayrıldıktan sonra neler konuştu.Ayça Emre’yi Kırmızı Odaya çağırıp Bana inanmayabilirsin Emre ama aynı evde kalıyoruz lütfen küs olmayalım Birbirimizin yüzüne bakalım dedi .Sözlerine geçenler Eski nişanlısı ile görüntülenme olayının gerçekten gördükleri gibi olmadığını bir daha söyledi. Emre Belki de Ayça’dan bir adım atılmasını beklerken Ayçanın bu lafları üzerine neler yapacak Ayça kendi kendine bitirmiş Emre’nin mini giyme demesine rağmen hemen Mini giyip gelemside Emre’mi Ayçayı Bitirdi Ayça mı Emre yi bitirdi belli değil.

Melis İle Erdem ‘in Aile yemeğinde yaptıkları ile ilgili mehtap bugün Melis ile kozlarını paylaştı.Mehtap melise deli deyince ortalık karıştı.Dünde insanların yanında beni kötüledin yeter artık diyen Mehtap ile Melis kavgası sonucu Mehtap ağladı.Araya giren gelin adayları sayesinde büyük kavga önlendi Mehtap Melise Bu saatten sonra seninle düşmanım ordan söylediğin lafları asla yemiyecem dedi ve Melise hodri meydan dedi.

Evin Maçosu Serhan ise bugün gözyaşlarını yine tutamadı Unutumadığı Eski nişanlısı için ağlayan Serhan neler hissettiğini anlattı. Eser’in sende kimseyi beğenmiyorsun demesi üzerine Serhan Belki bir sebebim vardır dedi ve açıldı.Kalbimdeki yarayı hiç bir zaman atamıyacağım anladımki ben Fatma’ya aitim ben Fatmamı çok özledim Burdakilerede haksızlık yapmak umut vermek istemiyorum dedi. Yaramı sarmaya çalışıyorum çaresizlikler içinde boğuşuyorum ve ben burdan gitmek istredim ama olmadı dedi.Mehtap ve Murat ile oturup dertleşen Serhan Fatma ismini duyunca gözyaşlarını tutamadı.Ayrıldıktan sonra ölmeyi bile denedim diyen Serhan ın açıklamaları.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 17 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: