16 Kasım Kısmetse Olur – Kırmızı Oda

16 Kasım Kısmetse Olur – Kırmızı Oda
16 Kasım Kısmetse Olur .Kırmızı Oda Konuşmalarında neler konuşuldu Kısmetse Olur Bu hafta Yeni gelen Gelin ve Damat adayları Yasin ve Burçak neler yaşadı. Mehtap ve Melis Ayça hakkında neler konuştu Masada oturup Cansel Hakkında konuşanMehtap Cansel’i dost görmeyin dedi. Mehtap Ceyda’ya çok kızdığını Melis’e anlattı Ercan ve Ceyda’nın yakınlaşmasına sinirlenen Mehtap çok sinirlendim dedi.Mehtap ve Melis Erkekleri Bizim elimizden alamazlar dedi ama Mehtap Elimizden aldılar diye cevap verdi. Erkekler Evinde Emre of çekti ve olay oldu Bugün Kırmızı oda planınmı var diyen damat adayalrı Emre yüzük’mü getirdin yoksa diye takıldılar.Emre Kırmızı oda ile ilgili planmı yaptı? Ayça Neden ağladı “Emre Benim Çok Sinirimi Bozdu yeter artık ” diyen Ayça ile Emre arasında neler geçti. Emre ,Ayça İçin Nasıl bir sürpriz yapacak?.

Erdem ve Melis arasında geçen kavgadan sebep Erdem ,Melis Konusu tamamen kapandı dedi.İlk Olarak Tankut Kırmızı odaya gitti ve Burçak Hanımı Kırmızı odaya çağırdı.Saçlarını kestiren Tankut  ,Burçak’a senin için kestirdim dedi. Kafandaki erkek tipi nedir nedir diye sorusuna Burçak işinde gücünde biri olsun diye cevap verdi.Burçak Maço erkek sevmem Plaza erkeler daha ilgimi çeker dedi.

Burçak ve Tankut Kırmızı oda’da iken Cansel (Cansel Çördük Resimleri) ve Melis Erdem ,Burçağı çağırdı diye kavga etti.Mehtap ve Duygu her zaman olduğu gibi kavgalarına devam ettiler.Ayça ve Emre Kırmızı odada gergin anlar yaşadı Emre ,Ayçaya yaptığı sürprizi gizlemek için tavır yaptı. Duygu ‘nun yaptığı Çorbaya Kim un döktü,Mehtap ile Duygu Çorba kavgası.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 16 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: