Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

16 Mayıs Zuhal Topal’la Hanife ne Açıklama YAptı- Dilcan Saç

16 Mayıs Zuhal Topal’la Hanife ne Açıklama YAptı- Dilcan Saç
16 Mayıs Zuhal Topal . Hanife İle Umut neden ayrıldı? Hanife hangi bomba açıklamalar yapacak canlı Yayında Hanife açıklama yaptı.Zuhal Topal Dilcan ve Arkadaşı Nasıl Saç Yaptılar Dilcanın Arkadaşı Kim?  Dilcan’ın Saçı Örmeli saç yaptırmış gibi :))Cansu Olay yaratan açıklama yaptı neler yaptı ne söyledi hepsi yayından sonra burada.

Sevgi ile Birkan 16 MAyıs yayına çıkacaklar mı Ne açıklama yaptılar .Sevgi ile Birkan gerçekten birlikte yaşıyorlar mı?16 Mayıs Zuhal Topal’la Hanife ne Açıklama YAptı- Dilcan Saç.

Dilcan Saç Stili

Zuhal Topal Dilcan Saç

Zuhal Topal Özlem ,Kemal Beye olumsuz kararı verdi ve yeni adaylarını beklemek için ocada yerini aldı. Zuhal Topal Özlem kim ?

zuhal topal özlem

Cansu Neler anlattı Mehmet için neler söyledi.İlk katıldığı günden beri Mehmet ,Mehmet diyen Cansu neler anlatacak.Mehmet neden Cansu’yu istemedi. Cansu ,Mehmet neden bıraktı neden önce beni bırakmadı ve neden tekrar burada oturdu dedi ve bende burada oturup talipleri mi beklemek istiyorum dedi. Bu Mehmet ve Umut’a aklım ermiyor zaten o nasıl laf benim vicdanım rahat olsun diye denedim olmadı demek ne demek.Hepsi Yayından sonra Burada Video  izleyebilirsiniz.

16 mayıs Cansu ve Mehmet

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 16 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın