17 Şubat Esra Erol Sürpriz Talipler

17 Şubat Esra Erol Sürpriz Talipler
17 Şubat Esra Erol ile Evlen Benimle Programı “Hadi Gel gel Bu Hasret Biter” Şarkısı ile göbek atarak başladı milletçe atarız göbeğimizi aga .bugün Bazı Adayların Karar günü Özellikle Beklenen Karar Nevruz Hanım’ın kararı olacak gerçi Nevruz hanıma  talip gelen Ercan bey’e Locadan Ayça hanım Ercan bey’e ben talip olmak istiyorum dedi.

Bu arada Locadan iki kişi Melisa Korkmaz ile Halil birbirlerini tanıma yoluna çıktılar olaylı geçen Talip olma Sabiha hanımın ağlaması ile tartışmalarla ve inatlaşma ile bir yola çıktılar Sabiha bu iş olmaz Melisa o zaman göreceğiz diye Melisa Korkmaz’ı Uyardı .Bu arada Esra Erol Melisa’nın Soyadı  ” Korkmaz ” Solistlik yapan Melisa Korkmaz ve Halil Ne karar verecekler önümüzdeki günlerde göreceğiz.Bu arada Sabiha’nın akrabası Özlem Hanım  Damat adaylarını aramak için Esra Erol’a katıldı. Sabiha’nın akrabası olan Özlem Kimdir?

Nevruz hanım’ın hal ve hareketleri sosyal medya be Televizyon programlarında konu oluyor öyleki Türkiye gündemine oturmuş Bu Sabah 17 Şubat 2016 Aramızda Kalmasın programında Funda hanımın diline dolandı. Erkekler ile El sıkışmaz ama Tarkan’ın resmini Ekranlarda öpmekten çekinmiyor diye yorumladı.

Locanın güzellerinden Modacı Bahar Hanıma bugün Türkiyenin tanıdığı isim Ünlü biri talip olarak geliyor o ünlü isim kim? Bahar hanıma talip olacak aday kim ?

Her hafta 16:30 da ekranlara gelen Esra Erol ile evlen Benimle programını sitemizde Tv izle bölümünde canlı izleyebilirsiniz veya geniş özetli ve videolu yazılarımızda takip edebilrisiniz. İranlı Gülnaz ilk talibini ağırlıyor İzmirden Rıza beye Gülnaz ne diyecek.

Yayından Sonra İzleyebilirsiniz.  17 ŞUBAT ESRA EROL İZLE

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 17 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: