Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

18.11.2015 Kısmetse Olur Cansel Ve Mehtap

18.11.2015 Kısmetse Olur Cansel Ve Mehtap
Kısmetse Olur ‘da Misafir Kız Çocuğu Kimin? Kısmetse Olurda gelin adaylarının yanına gönderilen küçük kız çocuğu Beren Gelin adaylarının sorusuna maruz kaldı Annen kim Baban kim soruları  üst üste geldi Baban Kim sorusuna Emre Diyince Ayça Şoka girdi. Beren babası  Kısmetse Olurun Yönetmeni Volkan  olduğu ortaya çıkınca herkes rahat bir nefes aldı. Erkekler evinde ise Damat adayları kızların topuklu ayakkabı ile nasıl yürüdüklerini konuşurlarken Yasin ve Tankut topuklu giymiş gibi yürümeye başladılar Yasin beceremedi ama Tankut topuklu ile daha önce yürümüş gibi  yürüdü. Küçük Beren Gelin adaylarının odasından Damatların odasına gönderildi. Emre Küçük Bereni Kucağına alıp sizlere şimdiye kadar söylemediğim sırrı açıklıyorum diyerek Beren nin babasıyım dedi. Kızlar evinde Beren ‘den sonra Cansel ve Melis Arasında kavga çıktı. Melis’in 1 Cansel’in 2 uyarısı olduğundan arkadaşları  araya girdi .

Cansel ‘, Erdem’in annesi için kaynanam güzel söyledi demesi ile ortam iyice ısındı.Mehtap ve Cansel arasındaki Yaş kavgası gelinleri ikiye böldü . Asıl Kavga Melis ,Cansel’in resmini boyadıktan sonra çıktı resmi alıp masaya vurarak kıran Melis İle Cansel arasında büyük kavga. 18 Kasım ‘da Kırmızı Oda Konuşmaları Yayından Sonra .
Kısmetse Olur – Melis Buse BETKAYAN paylaşan: zeyneptaskin

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

18.11.2015 Kısmetse Olur Cansel Ve Mehtap (1 Yorum)