18 Kasım Esra Erol Ayça ve Ahmet – İstenmeyen Gelin

18 Kasım Esra Erol Ayça ve Ahmet – İstenmeyen Gelin
Esra Eol 18 Kasım’da Ahmet ve Ayça Aşkı ile başladı Ayça “İstenmeyen Gelin “ Olduğunu belirtti. Ahmet bey Ayça istenmeyen gelin durumuna düştü dedi. Geçen hafta Ahmet ve Ayça itişmesi sonlanmış ve Ahmet Beyin Ayça hanıma evlilik teklifi ile sonlanmıştı,bugün ise İstenmeyen Gelin olarak adlandırılan Ayça Hanım neler konuştu. Şimdiki Aklım olsaydı Ahmet ile hiç bu yola çıkmazdım Abisi Laflarıma takılmış ve beni istemiyorlar dedi .

Ayça hanım Ben sevgi istemiyorum Ben sevdim evlendim ama bakın bir çocuğumla ortada aldım şimdi Ahmet beyin ailesi beni istemiyor tekrar evlenip ortada kalmak istemiyorum diye ağladı.Evin en küçüğü olduğunu söyleyen Ahmet bey ailesi ne derse onu yapıyor .Esra Erol Ahmet 47 yaşındasın artık ailenin karşısına dikilip ben Ayça hanımı seviyorum diyeceksin dedi. Ahmet’in ailesi Mirasdan men ederim diye tehdit etmişler. Ayça Hanım Eski talibine seslenmiş diye Ahmet in ailesi istemiyor. Locadan Yapılan yorumlarda Ahmet bey Aşkına sevgisine sahip çıkmayan bir adam dediklerinde Ahmet bey sinirlendi,Ayça hanım programı sinirlenip terk etti.

“Artık Bülbül Ötmüyor Gül Dolu Pencerede” Eski Manken Nadide Hanma gelen Talip Almanya’da yaşıyor gelinlik ve Damatlık İşi yapıyormuş tasarımcı arkadaşı ile gelmiş Nadide hanıma izin verirse Ölçülerini almak istiyorum diye espri yaptı.   Saime Hanım Facebook da Resmini görüp tek seferde aşık oldu Programa davet etti Barış Saime Hanımı aldı gitti .

Videosunu izleyebilirsiniz.

18 Kasım Son Bölüm

Evlilik Teklifi Yaptığı Bölüm

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: