18 Kasım Zühal Topal’la – Hüseyin * Zafer

18 Kasım Zühal Topal’la – Hüseyin * Zafer
Hüseyin Bey ve Nurcan Hanım Zuhal Topal’la programında atıştı .Hüseyin bey Nurcan Hanımın yaşını öğrendikten sonra vazgeçti daha önceden yaşını bilseydim talip olmazdım dedi.Nurcan hanım ise Bana cip (Jeep) alacaktı dedi öyle söz verdi dedi. Ben Evlendiğim Kişiden çocuk sahibi olmak istiyorum senin torunların var sen çocuk yapamassın diyen Hüseyin beye Nurcan Hanım ise Tüp bebek yaparız dedi.

Yıllar sonra ailesini bulan Zafer dün annesi ile canlı yayında konuştu kendisini  bazı olumsuz sebeplerden dolayı bıraktığını söyleyen Zaferin annesi ve Baba sı yetiştirme yurdunda büyümüşler.Bugün Zafer in babası canlı yayında şok açıklamalar yapacak.

"SPONSOR REKLAM"

Selin Hanımın Talibi Manisa Soma dan Himmet bey Hayatında hiç bir kızla buluşup gezmemiş. Ve kızlarla hiç buluşmamasının nedeni dürüst olmasıymış canlı oda değil direk yemek istiyorum Selin hanım için ciddi düşünüyorum. Selin için ölürüm dedi Selin hanım ise madende çalışıyorsun iş kazası olsa Selin için öldüm mü diyeceksin dedi Ah selin Kızım ölen insan nasıl Selin için öldüm der 🙂 Paravan Açıldı ama Selin Hanım Elektrik almadığı halde yorum istedi. Dün Amerikadan gelen Amerikalı Emin in bugün talibi Nilüfer Hanım geldi.

Hüseyin Bey Dans Show 

 

İşte Aradığınız Konu  Esra Erol Hanife Ayrıldı mı - Neler Oluyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla