19.11.2015 Zühal Topal’la Evlen Benimle

19.11.2015 Zühal Topal’la Evlen Benimle
19 Kasım Zuhal Topal’la Can bey ile giriş yaptı Facebook sayfasında Zuhal  Topal fox tv deyi m istediğiniz birşey varsa yaparım orda mesaj atmış programı trolleyeceğini söyleyen Can Ava Giderken Avlandı Locada kiler ve seyirciler erkekler dahil Can beye Talip oldular .”Ava Giderken Avlanan Trol” diye Can beyi uğurladı.

Müjdat Hanım yine Taliplerini Ağırladı ve Uğurladı Kadın her geleni yemeğe çıkarıp yemeği bedavaya mı çıkarıyor anlamadım .Müjdat hanım Talibi Abidin bey  Aydın’lı Müjdat Hanım Aşk Kadını olduğunu söyleyince Abidin beyde Aşk için geldiğini söyledi. İyi Yüzme bilirim diyen Müjdat Hanım Nasıl yüzüyorsun diye soran Zühal hanıma Bir arkaya bir öne diye cevap verdi.Yorum alan Çift herkesden Olumcu yorum aldı.Locanın Gülü Songül hanım taktığı peruk ile aynı Yıldız Tilbe ye benzemiş. Kurban olam Songül one hal 🙂 Her gelene Evini satıp Karşıyaka’dan ev alabilirmisiniz diyen Müjdat Hanım Atasözleri ile Çay içmeye geçtiler.

Kocaeli ‘den gelen Engin Bey iki dönerci dükkanı varmış Ayten Hanıma Talip Gelen Engin bey’in 5 Çocuğu var 3 oğlu bekar ve yanında Ayten Hanım Engin beye kaç kilosunuz dönerci olduğu için sormuş ve cevabı  107 kg oldu. Amerikalı damat adayı Emin ,Engin bey ile tanıştım çok iyi biri döner yemek için herkes iyi dedi galiba.

Amerika’da Yaşayan Emin Beye Locadan Kim talip oldu? Locadan sana talip olan bayan’ı tahmin ediyor musun sorusuna Emin Sevgi diye cevap verdi. Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar  gelin adayı Çiğdem hanımın Aşk şarkısını söyledi ünlü sanatçı bu taklidi ile herkesi eğlendirdi. Nargile hanım Emin Bey’den hoşlandığını söyledi ve çay içmeye davet etti ve paravana geçince Nargile hanım vazgeçtim dedi.Reklam arasında Emin bey Songül hanımdan hoşlanıyorum demiş.Zafer’ i büyüten babası Ahmet bey ve Zaferin öz annesi Kezban hanım canlı yayında yüzleşti.Ayten Hanım’dan Vazgeçmeyen Cavit bey locayı karıştırdı.

Songül Şarkı Zuhal Topal by zeyneptaskin

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 20 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: