Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

19 -23 Haziran Kısmetse Olur -Adnan ve Esin Ses Kaydı

19 -23 Haziran Kısmetse Olur -Adnan ve Esin Ses Kaydı
Kısmetse Olur Haftaya Yani bu hafta 19 Haziran Kısmetse Olur’da Kim eleniyor,Kim Birinci eve kim gelecek .Elenen isim Turgay tepe oluyor Hande ile eleme potasına giren isim Turgay Tepe eleniyor yerine gecikmeli olarak eve gelecek İsim Tankut Denker oluyor. Bu hafta olay üstüne olay Şok üstüne şok ve İfşa üstüne ifşa geliyor Kısmetse Olur’da Adnan ve Sevgilisi Esin ile konuşması telefon görüşmesi Kısmetse Olur  evinde yayına verilecek ve sorular sorulacak. 23 Haziran Kısmetse Olur Kral ve Kraliçesi Batuhan ve Hande oluyor.

Bakalım Esin ile Adnan telefon görüşmesi yayına verildikten sonra Adnan neler söyleyecek bazı konularda kendilerini aklamaya çalışan yapım ekibi kendine nasıl pay çıkaracak bu görüşmeyi yayınladıktan sonra. Ceyda’nın ses kayıtları içinde bir şeyler konuşulacak mı?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 16 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın