2 Aralık Kısmetse Olur Sakallı Melis ve Mehtap

2 Aralık Kısmetse Olur Sakallı Melis ve Mehtap
2 Aralık’ta Kısmetse Olur .Neler olur neler geçen kavga eden Emre ve Tankut eve gelir gelmez barıştılar .gelinlerin evinin haşara kızları Mehtap ve Melis eve sakal takarak girdiler geçen gün söyledikleri çıkınca “Sakalımız yok ki lafımız dinlensin” diyen Mehtap ile Melis dediklerini yapıp sakal takıp geldiler.Mehtap sakalı takınca Duygu hanıma hemen laf attı bak sakalım var lafımı dinle Duygu o Tankut la bu iş olmaz bırak Tankut’u dedi .Melis biraz daha ağır konuştu O Tankut Genç hastası senle olmaz deyince ortam soğudu.Tabiki Soğur Balkanlardan soğuk hava pardon Romanya lı Daniela orda olduğu içindir. Melis ve Mehtap sakal takıp erkek olunca gelin adaylarına sarkıp beni kırmızı odaya çağırsana diye espri yaptılar.

Bu Tarz Benim Serhan
Bu Tarz Benim Serhan

Bu arada Evin Karizması Serhan’ı benim deyimimle Çakma Turabi Serhan evde hiç bir eğlenceye katılmıyor ağırlığını bozmuyor ama Serhan yeme bizi be sende artık eğlen biliyoruz  seni biz baksana şu haline Bülent Ersoy un karşısında yakalık takmış duruyordun ama bi çırpıda kovdu seni 🙂Bu tarz benim Serhan senin değil.Gerçi orda Bülent Ersoy’un karşısında rest çekip gitmek Ağır abi kanıtı .

SERHAN ÇELİKER KİMDİR :Müjdat Gezen ‘in Öğrencisidir. (  Evdeki kadın ve erkelerin çoğu ajans’dan olduğunu bilmeyen yok herhalde)

Kısmetse Olurda renkler ve zevkler anında değişebiliyor bugün kırmızı odada buluşan Mehtap ve Murat ilginç görüntüler sergilediler,Mehtap ,Murat’ın dizlerine yatmak için izin isteyince Murat şaşırdı ve izin verdi Mehtap Murat’ın dizine yatınca oh be ne rahatmış kırmızı odada romantik anlar yaşanıyormuş dedi.

Cansel ve Daniela yaptıkları dedikoduda ise Erdem çekiştirildi Cansel ,Erdem’in Melise inat kendisi ile olduğunu söyledi Daniela ise Melis o kadar hakaret etti erdem katlandığına göre Erdem’in gönlü hala Melis te dedi.Eve yeni gelen Hazal Fatma Fırat ile Daniela ile tartışma çıktı evde atışan Kızlara Melis Yorum yaptı Daniela nın hala Serhan da gözü olduğunu bu yüzden Hazal ın üzerine gittiğini söyledi.Kırmızı Odaya giden Hazal Fatma Serhan ‘ı çağırdı Serhan ise Sarışınlardan hoşlanmadığını söyledi.Hazal İse ilk geldiği gün Serhan a kırıldığını söyledi.Hazal eve geldiği zaman iki kişi kafasınd aolduğunu söylemişti bunlardan biri Serhan diğeri ise eser ama Eser ile görüşmek istemediğini söyledi.Kırmızı Odada buluşan Eser ve Cansel Neler Konuştu? Erdem ile Aranız iyi galiba sevindim dedi.Eser ve Cansel Kırmızı odayı evlerinin yatak odası sanacaklar diye korktum ama sonradan uyandılar. 2 Aralık Kısmetse Olur 46. Bölüm Video 

Bu Tarz Benim Serhan Video 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: