Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

2 Aralık Zuhal Topal – Hanife ve Umut

2 Aralık Zuhal Topal – Hanife ve Umut
Zuhal Topal’la Evlen Benimle 2 Aralık Çarşamba . Yılbaşında supriz olduğunu açıklayan Zuhal Topal çok fazla bekletmem iki üç günde açıklarım dedi.daha Sonra Taliplerini aramak için yeni damat adayı Ayhan Bey’i Davet etti Ayhan bey 25 yaşında ,özel güvenlik güvenlik görevlisi hiç evlenmedi,İstanbul da yaşıyor .Fit bir görünümü olan Ayhan Bey Zuhal Hanım ben eskiden 120 kiloydum deyince izleyiciler şaşkınlığını saklayamadı ,Diyet ve Spor la kilo verdim dedi.

ATV de Esra Erol’dan Ayrıldı ve Çok sevdiği Umut’un Bulunduğu FOX TV Zuhal Topal’la Evlen benimleye geldi Hanife’nin umutsuz bekleyişi sona erecek mi? Yıllardır onu çok seviyorum dediği Umut ile Hanife arasında neler oldu?

  SEVGİ NİN SOYADINI SORANLAR SOYADI   “AKİSKA”  

Zuhal Topal’da başka bir ilginç olay ise Lütfü ye Hanıma gelen Hüsamettin beye Hazel Hanım talip oluşu.

Müjdat Hanım ile Mehmet Bey ikinci baharını yaşacaklarını söylediler ve Nişan yapacaklarını söylediler.

Müjdat hanım ve Mehmet Bey süresi belli değil ama nişanımızı burada yapacağız dedi.Müjdat Hanımın talibi Mehmet bey sabaha kadar ağladım dedi düşünüp duygulanıyorum Müjdat hanımı dedi.Çağrı beye gelen talip Sevda hanım istanbul’dan geliyor bir evlilik yapmış ve bir çocuğu varmı Çağrı beyi izlememiş görsel olarak görüp gelmiş.Sevda hanım güzellik merkezinde çalışıyormuş ama ayrılmış şuan evde çocuğu ile ilgileniyor ve 21 yaşında.Locadan Sevgi hanım ise yorum yaparken ağladı iki dünya bir araya gelse Çağrı ile bir araya gelmek istemiyorum dedi inşallah olurda burdan çekip gider dedi.Çağrı ise Sevgi hala geçmişte bugünü yaşayamıyorum dedi.Sevgi ve Çağrı neden sürekli kavga ediyor?

Selin Hanım İnsanların Beni Anlamadan Yorum yapması çok can sıkıcı ve rahatsız oldum dedi.

Esra Erol’dan kaçıp Umuda yolculuk yapan Hanife ile Umut ,Umut ,Hanife ye neden yalan söyluyor benim evlenmemi istemiyor burda duryor beni seven bana talip olduktan sonra olmadıysa çekip giderdi dedi.Hanife ise Sen yalan söyluyorsun dedi kırmayayım demiş ama beni kaç kere burada kırdın Sen benim duygularıma yalan diyemezsin Umut dedi.

2 Aralık Son Bölüm Zuhal Topal  

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın