2 Ekim Esra Erol’da Önemli Gelişmeler Aslı Galeri

2 Ekim Esra Erol’da Önemli Gelişmeler Aslı Galeri
Esra Erol 2 Ekim son bölümde Özer’in ve Hanife’nin kavgası devam etti. Özge’yi İstemeye gelen Damat adayının annesine ve babasına çikolata ikram edip ellerini öptü.Özgenin talibi İrfan Bey Elinde çiçeklerle Özge’nin yanına stüdyoya geldi.İrfan Evlenme konusunda çok ciddi olduğunu söyledi ,İrfanın annesi’de Özge’yi beğenmiş eğer evlenirlerse Evlenip kendi evlerinde oturmayı düşünüyormuş.

Özge çocuk olduğunu duyunca, çocuk istemediğini söyledi ve çocuğu olan bir kişi ile evlenmek istemediğini söyledi.
Özge Mehmet ve İsmail amcadan yorum istedi ancak annesi ve babasıyla gelen İrfan bey için yorum istediği arkadaşları oldukça olumlu cevap verdi, Özge’nin kararı olumsuz olacak gibi görünüyor. Zühre canlı yayında talibinin karşısında göz yaşlarını tutamadı. Diğer tarafdan Ahmet ve Ayten buluşması olumsuz oldu. Annesi kızım bursa’ya gidemez dedi bu iş olmaz gibisinden kestirip attı. Annesi istanbuldan bir bey olmasını istedi kızından ayrılamayacağını belirtti..Esra Erol Hanife
Esra Erol’da Çiğdem, Özer ve Hanife yüzleşmesi oldu. Aslı ve İsmet Neden Ayrıldı ? Neden Kavga Ettiler Özer,Hanife,Özge İrfan Son Bölüm Esra Erol 5 Ekim’de Hareketli Heyecanlı Bölümle Karşımıza gelecek gibi görünüyor.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: