2 Ekim Pazar Var mısınız Yok musunuz Safiye SOYMAN ve Faik ÖZTÜRK Kaç Para Kazandı

2 Ekim Pazar Var mısınız Yok musunuz Safiye SOYMAN ve Faik ÖZTÜRK Kaç Para Kazandı
2 Ekim Pazar Var mısınız Yok musunuz Safiye SOYMAN ve Faik ÖZTÜRK Kaç Para Kazandı

İlker Ayık’la Var mısınız Yok musunuz  2 Ekim 2016 Pazar Günü Saat 20:00’da ekranlara gelecek29. Bölüm .Şarkıcı Safiye SOYMAN ve Eşi  Faik ÖZTÜRK bugün Var mısınız Yok musunuz yarışmacısı olup yarışacaklar. Aile turunda çok iyi oyun çıkaracak olan Faik ve Safiye çifti aile turunda 3 adet  500.000 TL kazanacak.

2 Ekim Safiye ve Faik çifti komik  ,eğlenceli ve heyecanlı bir yarış yapacaklar. Bakalım Bu Akşam  Var mısınız Yok musunuz Yarışmasında yarışacak olan Safiye ve Faik çifti ne kadar kazanacaklar.

Safiye  ve Faik çifti  Kutularında ne kadar çıktı: 5000 TL kazandılar

safiye-soyman-faik-ozturk-5000-tl

"SPONSOR REKLAM"

Safiye  ve Faik çifti Hamdi Bey Teklifi:

Safiye  ve Faik Çifti Ne kadar Kazandı :safiye-soyman-faik-ilker-ayrik-var-misiniz-yok-musunuz

Bu Akşam Var mısınız Yok musunuz’da yaşananlar.

Sevilen çift “Aile Turu”nda Çap çiftini seçerek 250.000 TL’yi 500.000 TL’ye çevirdi. İkinci oyunda ise Ruhan – Emrullah çifiyle devam ederek 150.000 TL’yi 500.000 TL’ye çevirdi.

“Mavi Tur”da da başarılı bir oyun sergileyen Safiye – Faik çifti, 100.000 TL’yi 500.000 TL yaptı. Araba turlarında Safiye Soyman iyi bir performans gösterirken Faik Öztürk’ün şansı eşininki kadar yaver gitmedi.

Her zamanki gibi birbirinden komik anların yaşandığı bölümde Safiye Soyman – Faik Öztürk çiftinin samimiyeti ve birbirlerine olan sevgileri tüm yarışmaya yansıdı.

 

İşte Aradığınız Konu  İlişki Durumu Karışık 29. bölüm fragmanı şaşırtıyor! - izle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla