Müge Anlının Torunu

Müge Anlının Torunu
2 Kasım Müge Anlı  Tatlı Sert Programı  26 ARALIK 1988 De SABAH 11:00 De  2 Yaşındayken İstanbul Adliyesine Bırakılan Osman Çolak İle Başladı. Osman Canlı yayına katıldıktan sonra Canlı yayına bağlanıp OSmana İş vermek isteyen yardımseverler oldu Osman ı İşe yerleştirme görüntüleri  yayınlandı. Osman İş İçin Baktığı Yerlerde Hangi işyerini seçecek.

Müge Anlı 2 Ekimde Çocuklar için bir Video Yayınladı. Çocuklarınızı uyandırın mutlaka izlettirin dediği Video Hangi video?  Youtube ‘de yayınlanan  ve genç kızları genç demiyelimde çocuk yaşta kızları nasıl kandırdıklarını anlatan bir video yayınladı. 15 yaşında bir genç erkek resmi koyarak facebook’da küçük yaşta kızlar nasıl kandırılıyoru göstermek için yapılmış bir video. Tabii önce ailesine haber veriyor izleyelim bakalım. Müge Anlı Torunu ve Resmi :))

Serkan Biçen Katili hala bulunamadı. Abisi Erkan Biçen Neler Anlattı ? Öldürülüp Tandır odasına gömülen Serkan Biçenin Katili kim? Müge Anlı çözülmeyen Cinayetler arasında.  Nazmiye Çam cinayeti  ve Çam Ailesi Sezon başından  beri  Müge Anlı’da . 2 Ekim 2015 Müge Anlı Neler oldu ? Müge Anlının Torunu Müge Anlının Torunu Bir Köpek Bilginiz olsun. Müge Anlı’da Bekir Turacı Cinayeti Ele alındı.

ANNELER BABALAR DİKKAT
MÜGE ANLI ÇOCUKLARIMIZIN NASIL İNTERNET TUZAĞINA DÜŞTÜĞÜNÜ ANLATIYOR

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: