Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

20 Mart Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Elendi -Elenen Kişi Ceyda

20 Mart Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Elendi -Elenen Kişi Ceyda
Kısmetse Olur 20 Mart Kim Elendi Kim Birinci Sosyal Medyada yazılanlara göre Ceyda Elendi. Çeki Alan Eser oldu . 20 MArt Kısmetse Olur eleme gecesi Eser ve Ceyda Birinci oldular Çeki Eser Alınca adı yazılan Ceyda Elenen kişi Oldu Ceyda Kırıcı elenmiş Adnan ile birlikte eve gelmiş ve Adnan ile bir yola çıkmışlardı .Ceyda ile Adnan Ayrıldıktan Sonra Evde dostuda kalmayan Ceyda Elenen kişi oldu. Oldu diyorum bende milletin yalancısıyım 🙂 .

20 Mart Kısmetse Olur daha bugünden elenen kişi belli oldu Ceyda Kırıcı Elendi .Semih ile Nur ise Yollarını ayırmışlardı Nur ile Ceyda arasında eleme çekişmesi mi oldu acaba Neyse Fazla Bulandırmayalım 20 MArt Kısmetse Olur Elenen kişi Ceyda Kırıcı Yerine gelecek olan Yeni Aday şimdilik Bilinmiyor.  Ceyda Elenmeden Önce Umut Kaya Gelecek mi Acaba Ceyda’yı savunmak için bakalım öyle bir dedikodu vardı.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 12 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Mart Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Elendi -Elenen Kişi Ceyda (2 Yorum)