21 Ekim Esra Erol Aslı Evleniyormu ‘mu ?

21 Ekim Esra Erol Aslı Evleniyormu ‘mu ?
21 Ekim Esra Erol Evlen Benimle Aslı Evleniyor ‘m ?  Aslının Annesi inkar Etti. Ayça Hanım ile Ahmet Beyin Kavgası Aşk yüzündenmi? Hayrettin Bey Gönül Hanımla Evleniyor Nişan İçin Esra Erolda.

2 Sezondur Programda Olan Hayrettin Bey Gönlünün Sultanı Gönül hanımla Nişanlanıyor.Nişan Töreni Esra Erol ‘da. Hayrettin bey Tüm ekibe Şükranlarını sundu.Evlen Benimle Ekibi Hayrettin beyi çok sevdiklerini söyledi.

Aslı Hanım Pazar Günü evleniyor dedikodusu gerçekmi? Aslının Arkadaşı Esra Erol’a Aslı Bu pazar Evleniyor dedi fakat Aslının Annesi İnkar etti Asla doğru değil Aslı Evlenmiyor dedi.

Ayça Hanım ve Ahmet Bey Kavgası devam etti Ahmet bey Ayça hanıma servisde balon vermiş. Ayça Hanım bana mahlukat dedi benden özür dilemesini istiyorum dedi,balon ile beni kandırmaz diyen Ayça hanım özür bekliyor ama Ahmet Bey Özür dilemem dedi. Ahmet bey ve Ayça Hanım Kavgası Evliliğe kadar devam edecek gibi. Ayşe Hanım Ve Osman Bey Olumsuz Kararı Alınca Osman Bey Ağladı  gözyaşları sel oldu. Sabiha Locada Kime Meydan Okudu. VİDEO İZLE : 

aslı evleniyor,esra erol,21 ekim 2015,çarşamba,nişan töreni,hayrettin gönül nişanı

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 21 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: