21 Kasım Cumartesi İlker Ayrık’la Sorular ve Cevaplar

21 Kasım Cumartesi İlker Ayrık’la Sorular ve Cevaplar

21 Kasım Cumartesi İlker Ayrık’la Bir Sıfır  Yeni Bölüm Yarışmacıları  Deniz & Sibel  ve Ercan & Orhan İle 5. Bölümde eğlence dolu bir yarışma izletecek.

İlk soru Deniz ve Sibel ikilisine geldi Perdenin arkasından türkü söyleyerek gelen Suzan Kardeş Yarım Hava türküsünü söylerken sütüne paralar saçıldı ve 250 Dolardan Az mı Fazlamı Sorusuna  Yanlış cevap verdiler. Sibel ve Deniz Sıfırı alamadılar ve Çılgın Bacanaklar ‘a hediye ettiler. Çılgın Bacanaklar Ercan ve Orhan’a gelen soru Suzan Hanımın adı ile ilgili idi Suzan Ne demek Ateşlimi NAzlımı Sorusuna Bacanaklar Ateşli dedi ve Sıfırı Kazandılar.

Deniz ve Sibel ‘e evlimisiniz diye soran İlker Ayrık Deniz’in evli olduğunu öğrendi ve Kahve söyledi kahve ile birlikte soruda geldi “Türkiyede Kendi tanışıp evlenen çift mi fazladır ,görücü usulü evlenen mi ” Görücü Usulu ile diyen Sibel ve Deniz doğru cevabı bildiler. Bu sefer Sıfır’ı Vermiycem Vermiycem diyen Deniz hanım Sıfırı vermedi. 

Çılgın bacanaklar Orhan ve Ercan’a gelen soru iki akvaryum ile oldu Hangisinde daha çok Balık var sorusuna Şunda mı Bunda mı şıklarına şunda diyen Bacanaklar Doğru cevap verdi. Doğru Cevabı Bilen Ercan ve Orhan a Deniz Senden nefret ediyorum dedi. önde Olan bacanaklar Deniz ve Sibel’e gülünce Hoşuna mı gitti diyen Deniz Öndeyiz ya o yüzden cevabını aldı.Deniz ve Sibel Hanıma gelen Soru  Gital , Seçal şıkları Self Servis ne anlama geliyor sorusuna Git al Yiyeceksen Ye yemiyeceksen buzdolabına koy diyen deniz Seçal dediler ama kendilerine güvenemediler doğru olduğu halde. rahat tavırları ile dikkatleri üstüne çeken Deniz hanıma İlker bey Stüdyoda sizin gibi rahat olmak için iki senemi verdim dedi.

İşte Aradığınız Konu  Zahide Yetiş'le 58.Bölüm | 24 Şubat 2016

Nüfus Cüzdanı Nerede Basılır?  Cinsi latif sözü kadın için mi erkek için mi söylenir?  Finale Kalan İkili Deniz ve Sibel oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 21 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla