22 Aralık Salı günü Kısmetse Olur  Mehtap Kısmetse Olur’a Karşı.

22 Aralık Salı günü Kısmetse Olur  Mehtap Kısmetse Olur’a Karşı.
Evdeki hırçın tavırlarına dayanamayan Gelinler birlik olup Mehtap‘a savaş açtı.Melis ile Kavga eden Mehtap Melis’in resmi ve hediyelerini yerlere attık dan sonra aynı tepkiyi Melis de gösterdi ve ev kırık dökük çarşısına döndü böyle bir çarşı var mı bilemem. Melis ise Mehtap için gözü Erdem de dedi.Hepi bir yana ama Bu Gelin adayları dedikleri Çirkeflere gerçek hayatta talip çıkar mı talip çıkarda evlenme konusunda talipleri olur mu?

Erkekler evinde ise Gökhan soru yağmuruna tutuldu. Daniela ve Burçak arasında kalan Gürkan ‘ın ağzını sorularla arayan Damat adayları bilgi alabildiler mi.

Gelin adayları bahçeye Çıkıp ALLAH ım bizi Mehtap’ın şerrinden koru diye dua ettiler. Mehtabın tabak kırması Damat adaylarının da alay konusu oldu Murat’a  Mehtap ile evlenince eve tabak almak dan evi geçindiremezsin dediler.

Bugün gelen misafir ise Gürkan ın Kız kardeşi oldu.kız kardeşine gürkan’ı soran Daniela gürkan evde nasıl diye sordu ve kıskanç mı sorusu da ardından geldi.Abisinin oğluna çok düşkün hatta oğluna aşık bir baba olduğunu söyledi.

Serhan ve Eski nişanlısı bir araya geldi neler konuştular. Serhan ‘ın eski nişanlısı Fatma sulu gözlü serhan ağlayan serhana kadın erkeğin arkasında yürümez birlikte yürürler diye öğüt verdi. Serhan ,Fatma nın karşısında diz çöküp yalvardı.

22 Aralık Salı günü Kısmetse Olur  Mehtap Kısmetse Olur’a Karşı.

Kısmetse Olur 57.Bölüm Fragmanı

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 22 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: