23 Aralık Kısmetse Olur – Eser Emre Taklit

23 Aralık Kısmetse Olur – Eser Emre Taklit
Kısmetse Olur Bugün kılık Değiştiren Emre ve Eser ‘in komik hareketleri ile eğlenceli anlara sahne oldu.Kılık Değiştirip yaşlı ikili Eser ve Emre gelinler evinde kızlara talip oldular. Eser ,Cansel’e talip olunca Emre La olum 50 yaşındasın kalk o kızın yanında diye Eser’e çıkıştı.Emre İse Duygu’ya talip oldu Eser ,Emre nin elinden Duygu yu alınca Oxfordu satın alırım dedi ve tekrar Duygu yu kaptı.

Erdem ise Evde Melis e Romantik sürpriz yaptı. Melis’in gözlerini kapattırıp evde tur attıran Erdem Melis e ayıcık hediye etti miyavlayarak hediyeyi alan Melis aklımdan geçmişti bu ayı dedi.Ayı’nın doğum belgesi bile vardı Yani ne diyelin  Nur topu gibi ayıları olmuş Emre ise Erdem ayıyı Nüfusuna almış diye espriyi patlattı. Arkadaş ne sahte ne Cıvık bir kız 🙂

Eski gelin adaylarından Melek ile Eser fotoğrafı Cansel’e gösterildi Güven testi yapılan Eser Güven Testinden geçti.Melek Elendikten sonra çay içmeye giden Tankut ve Eser Melek ile birlikte konuşmuşlar. Kısmetse Olur İfşa lardan sonra artık kendi kendilerini ifşa etmeye başladılar ki biz bir şeyleri açığa çıkarıp ifşa edince bizi yalancı çıkarmak adına yaptıkları bir kaç numara.Peki yakında Bu resim gerçek değilmiş halil numara yapmış açıklama yaptı falan denilip Ayça ‘yı eve çağıracaklar mı Ayça eve dönecekmi?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: