23 Ekim Esra Erol Neler Yaşandı?

23 Ekim Esra Erol Neler Yaşandı?
23 ekim Esra Erol dün çıkan kavgadan dolayı ,Kamile hanım duygusal bir konuşma yapıp ardından Esra Erol  ‘a loca adına gül verdi daha sonra tüm locadaki gelin ve damat adayları tek tek gül verdi ,bunun ardından Esra Erol gözyaşlarına boğuldu.

Hanife için Gelen Talip Hanifeyi hiç görmediğini,Ailesinin yönlendirmesi sonucu Hanifeye Talip olarak geldiğini söyledi .

Yeni Damat gelina daylarını beklemek için gelen Köksal Bey heyecanıyla izleyicileri güldürdü. 16 Yaşında evlenen ve 19 yaşında bir oğlu olduğunu söyleyen Köksal Bey Alımlı,Güzel,bakımlı Bir hanımefendi beklediğini söyledi. kendisine gelecek olan bayan adayları uçururum diyen Köksal bey ellerimle taşırım onu dedi. Locadan Melek Hanım ve birkaç bayan Köksal beye hemen talip oldular. Ev yemeklerine hasret kaldım adayların yemek yapması şart dedi Melek hanım hemen ben gıda mezunuyum servis ve yemek yaparım dedi. ve Melek Hanım Köksal beye Talip olarak Çıktı.Ama öncelik Ganime hanımın diye yorum yapanlar oldu.

Ahmet bey Servis ‘de Balon verdiği Ayça Hanımla sürekli atışmalara devam etti. Dilzade hanım ve Mustafa Bircan Çifti Ayrılık kararı aldı,Özbekistanlı Dilzade bana karışılmamasını istiyorum Erkeğimin boynunu eğdirmem dedi. Evlendiğimiz zaman alacağımız hediye bizi ilgilendirmez dedi. Maddiyatta işin içinde giren ilişkide ayrılık yaşandı.Nişandan sonra hemen benden para istemeye başladı Dilzade diyen Mustafa Bircan neler söyledi.

23 Ekim Esra Erol Hanifenin talibi Kim?

Dilzade Neden Mustafa Beyden Ayrıldı ?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: