23 Ekim Müge Anlı- Ali Sönmez ve Nazmiye Çam

23 Ekim Müge Anlı- Ali Sönmez ve Nazmiye Çam
23 ekim’de Müge Anlı Tatlı Sert Neler Oldu? Gaziantep Ali Sönmez Olayı Hakkında Son Gelişmeler. İbrahim Sönmez ‘in Küçük Oğlu Mehmet S. nin bilgisi olduğunu ama birşey söylemiyor denildi.

Daha sonra Küçük Çocuk Konuşmuş Mehmet Sönmezin ifadesine göre Kayacık barajına götürülmüş dedesi Ali Sönmez ‘i bıçaklayarak Baraja attıklarını söylemiş.

Bu itiraf üzerine Emniyet Kayacık barajında arama başlattı.Bugün M.S Polise yer gösterecek dün  akşam Gaziantep Emniyet müdürlüğüne götürülen M.S Verdiği İfade şöyle. Dedesi Ali Sönmezi Hastaneden Çıkardık ,daha sonra uyuşturucu vererek uyuşturdular sonra Mahir (Mahey ) in evine getirildi yemek yedik sonra Kayacık Barajına götürdük bıçaklayıp baraja attılar dedi.

 

Ahmet Çam ise hala susmakta kararlı idi ,Müge Anlının baskısı baskı derken yılanı deliğinden çıkarır gibi bir baskı ile üstüne gitmesi bile Ahmet ‘in  susmasını engelleyemedi.Sırtı bile sıvazlanan Ahmet tüm soruları yanıtsız bıraktı.

Bir diğer olay ise 2012 de Kayıplara karışan Aytekin Ceylan duruşması hakkında şok gelişme. Mahkemede çıkan karar ceset bulunmasa bile Aytekin Ceylanın öldürüldüğüne ve cesedi kayıp ettiler diye müebbet hapis oldu . Hayrettin A. ile eski eşi ve cinayete yardım eden Şadiye Ş. müebbet hapse mahkum edildi. Şadiye Ş. Bakkaldan yalan söyleyerek dışarı çıkarıp boş bir tarlada Hayrettin A. ile birlikte 5 kurşun sıkarak öldürdükleri Aytekin Ceylan cinayet ‘i müebbet hapisle ceset bulunmadığı halde müebbet ‘le sonuçlanması Müge Anlı ve konukları tarafından alkışlandı.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: