23 Kasım Evleneceksen Gel – Çiğdem Hanım – Müjdat

23 Kasım Evleneceksen Gel – Çiğdem Hanım – Müjdat
23 Kasım Evleneceksen Gel Seda Sayan & Uğur Arslan  Sürpriz talipler ,Kavgalar ile Taliplerini ağırlayan gelin ve damat adayları bugünde zor karar verdiler. Müjdat bey 6 Yıldır kızımı görmedim onun stresi var üstümde ama aklımda bir gelin adayı var o yüzden burdayım dedi  . Çiğdem hanım ve Talibi Semih bey karar anı için stüdyoya geldiler .Semih bey Ayşe hanıma Çiğdem ile yemeğe gittim hesabı Çiğdem ödedi 500 Tl hesap ödedi demiş .Çiğdem hanım ile Semih beyin arası Ayşe yüzünden bozulacakmı? Ayşe hanım bu konuya açıklama kazandırmak için konuştu. Ayşe Hanım Semih bey  ile ortak arkadaşımız var o geldi bana söyledi dedi.Çiğdem hanım ,İhsan’a aşıkmış ama talibi Semih ile Aşık olduğu İhsan ile yemeğe gidiyor hay  başlıya’cam sizin evlilik programına bune la.

Ayşe ile Semih Çiğdem ile İhsan, İhsan ile Ayşe Semih ile İhsan Çüş Eşek. Çiğdem hanım en sonunda ne İhsan nede Semih istemiyorum iksinide dedi ama Semih bey Asla bırakmam onu dedi. Çiğdem Hanımın Oğlu Gürkan ve Polen Evleniyor.

Neslihan ile problemleri biten Emrah beye Pınar talip geldi.Müjdat sır gibi sakladığı gelin adayı kim? Bugün Evleneceksen gelde Neler oldu? Yayından sonra Video Burada.

Güzel :Müjdat Her zaman bana Ümit verdi dedi.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: