23 Kasım Kısmetse Olur Kırmızı Oda Eser ve Cansel

23 Kasım Kısmetse Olur Kırmızı Oda Eser ve Cansel
23 Kasım Kısmetse Olur Kırmızı Oda ‘da neler yaşandı kim kimi çağırdı? Ayça ve Emre neden Kavga etti ? Cansel  ve Erdem Ayrılıyor mu ? Eser ile Cansel  arasında eskiden kalan kıvılcım alevlenecek mi. Eser ‘in yazdığı Mektup ‘da neler yazıyor .Erdem ,Cansel’e Mektubu Alma Dedi ama Cansel Mektubu aldı.Gelinler Evinde dedikodu yapan Kızlar Daniela geldikten sonra Tankut daha kıymetli oldu Melis Yaş sorunu olmasa ben Tankut ile şansımı denerdim dedi.

Ayça Kırmızı oda yı terk eden Emre için Serhan’a özenmiş dedi. Erdem Kırmızı Odaya gidip Cansel’i çağırdı Erdem,Melis ile yaptığı dansın açıklamasını yaptı Cansel’e Sırf son olsun herşey burda bitsin diye Melis ile Dans ettim dedi.Aklım sadece sende senden vazgeçmem dedi.Eser seni çağırabilir sana mektup yazdı onu alma diye üstüne basa , basa Cansel’e uyarı yaptı.

Ardından Eser Kırmızı odaya Çağrıldı Eser Kimi Kırmızı Odaya çağırdı ? Eser , Cansel ‘i Kırmızı odaya çağırdı ve Sana birkaç şey yazdım sana yazdıklarımı verecekdim ama vermiyecem dedi ve sana mektup yazdım buda sana son mektubum dedi.Cansel  ,Eser’e Senin verdiğin herş eyin benim için kıymeti var dedi. Eser ise İlk Günden beri Burada Tek Kıvılcım hissettiren sensin dedi ve elinde olan yazıklarını yırttı.Erdem Alma dediği mektubu alan Cansel ile Erdem arasında Neler yaşandı. Gelinler evinde ise Kavga eden Ayça ve Emre için sürpriz hazırlayan Mehtap ve Duygu neler yaptı.Serhan ve Emre Arasındaki Kavga neden çıktı iki ayrılmaz dost neden kavga ettiler.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: