24 Kasım Kısmetse Olur Cansel’e Eserin Yazdığı Mektup

24 Kasım Kısmetse Olur Cansel’e Eserin Yazdığı Mektup
Kısmetse Olur 24 Kasım Damatlar evine bu hafta geri gelen Eser Cansel ‘e duyduğu ilgi Erdem ile atışmalarına neden oldu .Cansel Eser ile Erdem arasında kaldı bu durum Melis’in işine yaradı mı? Damatlar evinde sohbette Cansel,Melis konuşulurken Eser ,Erdem’e Sen Melis e dönersen ben seni dönerim dedi.

Bu arada gelen Misafir Ercan ‘nın teyzesi Nazlı hanım gelin adayları ile konuştu.Ceyda  ile bir yola giren Ercan için Ceyda ‘ı karşısına alıp konuşan teyze daha düzgün giyinmelisin,daha olgun konuşmalısın diye Ceyda ‘yı uyardı özellikle giyinmesine karışan Teyze biraz daha kapalı giyinmesini istedi.Mehtap ile Melis Plan yapıp Ceyda’nın resmine Adnan ve Ercan yazıp ortalığı karıştırdı. Melis ile Ceyda Arasında kavga çıktı Melis ,Ceyda Burada Ağlayarak prim yapıyor dedi Kısa süreli kavga eden Ceyda ve Melis ,Melis in kalkıp ceyda nın fotoğrafını getirmesi ile muhabbete dönüştü.Ercan ‘nın Teyzesi Ceyda’ya Mehtap gibi daldan dala atlama demiş diye Mehtap Nazlı hanıma siz beni buraya aşağılamaya mı geldiniz diye çıkıştı.Ercan ‘ın teyzesini damatlar evine uğurlayan Mehtap ,Eser’in yazdığı mektubu Cansel’e sorup Cansel i sinirlendirmeye çalıştı.

Mektubu Okumaya Çalışan Mehtap zorlanınca Daniela ingilizce o okuyamazsın deyince Gülme krizine giren Ayça’nın içtiği kahve burnundan geldi.Eser’in Yazdığı ingilizce mektup da neler yazıyordu. Ercan ve Erdem ,Cansel hakkında konuştu.Cansel ,Erdem’e %20 ilgi gösteriyorsa sana %80 ilgi duyuyor diyen Ercan ,Esere başka neler anlattı.

Kısmetse Olur’da Eser ,Cansel,Erdem Üçle mi Erdem’in duygularından emin olamayan Cansel , Esere Yeşil Işık yaktı  .Mutfakta Konuşan Eser ve Cansel’in yanına Erdem gelince Gerginlik yaşandı Erdem Ben gidiyorum ama Gözüm üstünüzde diye oradan ayrıldı. Cansel ise ben Eser’in duygularından eminim ve artık ne yapacağımı bilmiyorum dedi.

 

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 24 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: