24 Kasım Müge Anlı -Neslihan Özlü- Faik BAŞDOĞAN

24 Kasım Müge Anlı -Neslihan Özlü- Faik BAŞDOĞAN

24 Kasım Müge Anlı Öğretmenler günü kutlayıp Eğitime destek vererek açtı. Ahmet Doğan Adında biri tarafından Kaçırılan Neslihan ÖZLÜ ‘nün Annesi ve Babası canlı yayına katılıp kızlarını arıyor.Neslihan Özlü ‘nün annesi Tekerlekli sandalyede engelli çocuk felci geçirmiş. Ahmet Doğan’ın Babaannesi arayıp kız bizde karakola teslim edeceğiz diye telefon’da konuştu.

Ve bir Mucize daha Müge Anlı Tatlı Sert ‘te Almanya ‘da Faik BAŞDOĞAN yıllar önce bırakıp türkiyeye geldiği zaman ulaşamadığı kızı bulundu. 22 Yıl sonra Ulaştığı kızı evlatlık verilmiş ve evlatlık alan aile Babası ile görüşmesini istemiyor.Faik bey müge Anlı’ya ısrarla kızımı ya bana getireceksin ya beni oraya göndereceksin diye zorladı. Müge Anlı neredeyse canlı yayında tehdit edildi :)) Müge hanıma sen gidip oranın polisine diyeceksin ben bu kızın herşeyine kefilim deyip getireceksin.Faik bey Israrla kızımı getireceksin dediği stüdyoda herkesi güldürdü.Bugün için ne yaparsan yap ben çocuğumu senden istiyorum dedi durdu Faik Başdoğan bey ,22 Saat yoldan gelmişim Adıyaman’dan gelmişim benim kızımı bana getireceksin Müge Hanım ben senin ellerinden öpüyorum kızımı ya bana getireceksin yada beni konsolosluk a  götürüp beni göndereceksin .

Nazmiye Çam cinayeti ile izleyicilerin sıkıldığını anlayan Müge Anlı ile tatlı sert bu aralar Ahmet Çam ile pek ilgilenmiyor gibi.Akçaabat ‘ta yıllar önce öldürülüp Vakfıkebir sahiline atılan Nazmiye Çam ‘ın katili kim? Yıllardır çözülmeyen bu cinayet aslında mahkeme tarafından karara bağlanmış ama Ahmet Çam ‘ın çelişkili ifadelerinin arkasından başka bir şeyler çıkacak’mış gibi olduğundan hala kamuoyunun önünde irdeleniyor.Hiç düşünüldümü acaba belkide Nazmiye nin kendi ailesi öldürdü Ahmet çam’a da Kayın babası ile  olan ilişkisinden sebep suçu siz işlediniz üstünüze alın babanın üstüne at Abinin üstüne at denilip tehdit edildi buda olmuş olabilir.

İşte Aradığınız Konu  Canlı İzle ATV 2 Ekim Cuma Müge Anlı - Tatlı Sert

Hasret Kımna Kayıp .Bulunan Ceset Hasret ‘e mi ait 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 24 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla