26 Aralık Eleme gecesi – Kısmetse Olur Sunucusu

26 Aralık Eleme gecesi – Kısmetse Olur Sunucusu

Kısmetse olur  bu gece biri elenecek. Geçen  hafta Kısmetse Olur Ayça ‘nın elenmesi  ortalığı karıştırdı Kısmetse Olur sunucusu Seda hanım bile Ayça ve Halil resminden sonra Ayça yı bombalayanlardan biriydi.

Bu Hafta Kısmetse Olur Final de Kısmetse Olur Kim elendi sorusuna cevap vermek için buradayız. Gerçi bu Kısmetse Olur eleme gecesini izlemekten nefret ettiğim kadar birde kadınlar hamamına kazayla düşmekten nefret ediyorum ne bu sesler  ne kadar gevezeler arkadaş ALLAH dan 4 eş sınırmış 7 eş olsa demek ki evde böyle gürültü kopar:)Kısmetse Olur 26 Aralık Eleme finalinde kimler elenecek Bu hafta koruma altına alınan Melis ve Eser elenmeyecek ama ödüllerini verdikleri kişileri ateşe düşürdüler.

Peki Bu hafta 26 Aralık Eleme Gecesinde kim elenecek ? Serhan Sevgilisi Fatma yı çok sevdiğini söylemişti Fatma Kısmetse olura mı gelecek yoksa Serhan Onamı gidecek? Ayça geri mi dönecek yoksa Emre ve Danimi bir yola girecek? Melis Koruma Altında zaten Erdem Zor gider Tankut,Murat,Gürkan,Serhan şuan gitme tehlikesinde gibi. Kısmetse Olur Mehtap  bana kalırsa en etkili kişi mehtap süper yav her eve lazım zaten Mehtap bu rolü üstlenmiş evde hareketlilik olsun diye Uğraşıyor eleme gecesi bile ilişki yaşadığı çıktığı Murat a yolun açık olsun diyebilen biri . Kısmetse Olur Sunucusu Seda Akgül .  bazı Arkadaşlar Sitemizde kısmetse olur frikikleri diye arama yapmışlar yok öyle birşey arkadaş ne frikik ayıp değil mi öyle şeyler ip nizi yayınlarım ha 🙂

 

Damat Adaylarından Elenen İsim:

Koruma Altına Alınan Gelin Adayları:

Koruma Altına Alınan Damat Adayları:

İşte Aradığınız Konu  Kısmetse Olur - Tankut Ve Eser Tartışması 10 Mart 2016
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 26 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla