26 Ekim Pazartesi 2015 Esra Erol – Aslı Hanımın Düğün Görüntüleri

26 Ekim Pazartesi 2015  Esra Erol – Aslı Hanımın Düğün Görüntüleri
26 Ekim Pazartesi 2015  Esra Erol Evlen Benimle  .İlk Konuk İngiltere den Gelen Suna Hanım Evlenmek İçin Programa katılmış Sanki başka şey için katılıyorlar. 1 Evlilik Yapmış çocuğu yok ruh eşini aramaya gelen Suna hanım ilk evliliğinde ruh eşini bulduğunu sanmış ama yanılmış. >Suna Hanım Grafik ve Web Tasarım işi ile uğrasıyor taliplerinin yurt dışına çıkma engeli olmaması lazım dedi. buna ek olarak özürlü olmayacak ve hayvan sever olacak dedi.

Almanya’dan  Serap için gelen Ümit ve Serap ne karar verdiler? 23 Ekimde Serap Ümit ile yeeğe çıkmak istediğini söylemişti 26 Ekim’de Serap ne karar verdi ? Ümit Yurt dışında yaşayacağını söylemiş fakat Serap Yurt dışında yaşamak istemediğini söyledi olumsuz karar verdi.

26 Ekimde Esra Erol Evlen Benimle ‘de Tahsin Bey ve aradığı Meline Servic Hanımla ilgili büyük sürpriz 50 Yıl önce platonik aşk yaşadığı Meline Servic Bulundumu. Seni görmeden Ölmeyeceğim diyen Tahsin Bey Aradığı kişiyi bulacakmı?

Aysun hanıma gelen Talip Esra Erol ‘un Kemal Amca Dediği kişi 60 yaşında Aysun Hanımla Arasındaki yaş farkı 15 ,Aysun hanım aradaki yaş farkı sizi korkutmuyormu sorusuna Kemal bey hayır diye cevap verdi. Siz misafirsiniz misafirlerimi hger zaman ağırlarım diyen Aysun hanım Kemal Beyle Sohbete Geçti. Hanife’nin Talibi Caner  Kızkardeşi ve Abisinin isteği üzerine Hanifeye Talip olan Caner Tam bir Görücü usulu olması için internetten ve televizyondan Hanife Hanıma hiç bakmadım sadece burda Gördüm dedi ve Hanife den elektrik  almadığını hiç birşey hissetmediğini Söyledi ,Hanife ve Tüm Loca Bu laflar üzerine gülmeye başladı .Caner biraz daha minyon ve esmer olmasını bekliyordum ama Heybetli biri karşıma çıktı dedi,çok bozulduğunu söyleyen Hanife’ye Locadan Nasıl bir duygu bozulmak diye sorular geldi. Melek Hanımın Yorumu ise Bana Güldüler Bana Gülenlerin hepsinin başına brişeyler geldi dedi.Sabiha ya laf atan Melek hanımla Sabiha Hanım laf kavgasına girdi Melek Hanım Bana Bulaşanların ALLAH belasını verdi dedi. Ayşe Hanım da 26 Ekimde Talibi ile Çay içmeye geçen yaşadığı talihsiz olaydan sebep itiraz etti.

Aslı Hanım ile Hakanın Düğünlerinden Çok  Özel görüntüleri çekmek için giden ekibine şok Eşi Hakan Bey düğünü görüntülemeye izin vermedi. Aslı Hanım ile Damat Hakan Bey Düğünü görüntülenemedi.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 26 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: