26 Kasım Müge Anlı Sevgi İzi – Hasret KIMNA cinayeti.

26 Kasım Müge Anlı Sevgi İzi – Hasret KIMNA cinayeti.
26 Kasım Müge Anlı ile Tatlı Sert  Seyircilerinin Sevgi İzlerini Yaptılar mı yapmadılar mı kontrolü yaptı birçok kişinin Müge Anlıyı Arayıp Sevgi İzi yaptırmak istediklerini söyledi. Müge Anlıya Katılan Rukiye hanım Kızı Zehra IŞIK ‘ı Arıyor üvey abisi ile 17 Temmuzda çıkmış daha sonra haber alınamamış üvey Abisi Ferhat tarafından alınıp götürülen Zehra’dan haber yok.  Giresun’dan Başka bir kayıp ise Salih SANDAL  9 gün önce evden çıkmış bugüne kadar Salih den haber yok. Birde İstanbul’dan kaybolan Bakhish BABAYEV görenlerin Müge Anlı İletişimi veya Polis’i aramaları İstendi.

Müge Anlı ‘da yine Dolandırıcılara tüm birikimini veren Hediye KOÇ 150 bin TL yi kendi elleri ile dolandırıcılara verdi.Kendini Emniyet mensubu olarak tanıtan kişiye inanıp 150.000 TL değerinde altın ve parasını verdi.Kendini Hakim,Savcı,Polis olarak tanıtan bu dolandırıcılara Hala inanıp parasını verenler var ALLAH yardım etsin şimdi töbe diyeyim büyük konuşmuş olmayayım  gerçi benim birikimim yok .

Hasret KIMNA  4 aydır kayıp Balıkesir de bir kadın cesedi bulundu kıyafetleri Hasret’e ait olduğu tespit edildi ama DNA testi yapılmak için adli tıpa gönderildi.Peki ya Ceset Hasret ‘e aitse Katil Kim? KIMNA ailesi Stüdyoda olayları anlatırken kan dondurucu gerçeklerde ortaya çıktı Henüz 14 yaşında olan Hasret  Hamile kalmış Bir başka iddaa ya göre Pavyon‘a satılmaya kalkışılmış .Pelitli Gömeç Yolu istikametinde oturan sevgilisine giderken kaybolmuş ve Bulunan cesette orada bulundu. Canlı Yayına bağlanan Bir Kadın ise Stüdyoda olan Yalçın Doğan’ın Hasreti Pavyona Satmaya çalıştığını söyledi Patronu Meki Bey yaşı küçük diye Hasreti Kabul etmedi yoksa bu adam oraya satacaktı dedi. Bunun Üzerine yalçın bey Ben gitmedim ben hayatımda Pavyon nedir bilmem Pavyon sahibi konuştu ve Yalçın beyi haklı çıkardı. hasret için Bildiklerini anlatmaya gelen Gökhan ve Tufan ‘da bildiklerini anlattı.

ETİKETLER: Müge Anlı 26 Kasım 2015 perşembe izle yayın tekrarı,Müge Anlı İle tatlı sert 26 Kasım 2015,Müge Anlı atv izle canlı,
Müge Anlı 26 Kasım 2015 perşm cinayetleri, Müge Anlı 26.11.2015 kayıp olayı izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 26embe,

 

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 27 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: