26 Şubat Cuma Kısmetse Olur Kim Birinci Olacak.Yeni İfşa


26 Şubat Cuma Kısmetse Olur Kim Birinci Olacak.Yeni İfşa

26 Şubat Kısmetse Olur Kim birinci olacak Gelinler evinde Kızlar evinde Melis 1. Olacak .Damatlar evinde Adnan 1. olacak ,bu hafta birinciler belli yani Melis ve Adnan.

Ama SMS lerin çoğunluğu Ayça ,Kısmetse Olur bu Melis’ten beklentisi ne bilinmez ama kıyak yapıp Melis’i birinci yaptıklarına göre vardır bir bildikleri.Melis birinci olduğuna göre ve bunu bilerek ve isteyerek yaptıklarına göre evde hır çıkarması gerek diye düşünmüşlerdir.:)

Nasıl olsa SMS oylaması kalktı artık Sitede oy ver diye birşeyler yaptılar SMS hilesine düşmek istemeyen halk nasıl olsa SMS atmazdı. 26 Şubat Cuma Günü Melis ve Adnan Birinciler. Eve Yeni gelece ismi Yazmıştık Evden Kim elenecek  Bu hafta Erdem Dalfidan Elenecek yazdık bakalım tutacak mı?

Bu arada Cansel ve Eser’de ayrıldı gibiler Sosyal Medyada Çıkan Haber Aşağıda Yazıyor İyi Seyirler:

Sadece Eser’in ailesi değil Cansel’in aileside bu evliliğe şiddetle karşı çıkıyor. Eser’in annesi Cansel’i istemezken, Cansel’in babasıda Eser’i istemiyor…. Birlikte olun ama evlenmeyi kesinlikle düşünmeyin diyen iki ailede evliliğe onay vermedi. Hatta önümüzde ki haftanın çekimlerinde birşeyler olmuş ama tam onaylatayım paylaşacam… BAKALIM CANES AŞKI AİLELERE RAĞMEN İLİŞKİLERİNİ EVLİLİĞE TAŞIYACAKLARMI. YOKSA EVLENMEDEN Mİ AŞKLARINI YAŞAYACAKLAR…… Adnan ve Ceyda ile ilgili hala bana güvenmeyenler var. Tekrar diyorum Adnan ve Ceyda ayrılacak. Cuma günü Melis’in Semih için getirdiği pastayı sabote eden Ceyda ile Adnan arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlayacak. Sonrada olaylar daha kötüye gidecek. İkili hala barışmadı. Ceyda sürekli ağlıyormuş. İkiliyi ayıran Mehtap ile Melis’miş. Hatta Ceyda fanları Mehtap’a fena saldırıyor. Mehtap ayrıldığı eşini aldattı diye boşanmışlar diye konuşuyorlar. Ancak Ceyda’dan ayrılan Adnan’ın Nur’a yöneldiği tamamen yalan haber. Öyle birşey yok… AYRICA NUR İLE SEMİH HALA BARIŞMADI. SEMİH İSE YAPIMIN BASKILARINA RAĞMEN TEPKİLERDEN ÇEKİNDİĞİ İÇİN MELİS İLE BİR YOLA GİRMİYOR. VALLA BU HANZO@nurerkoc dan UZAK DURSUNDA MELİS İLEMİ YOLA GİRİYOR YOKSA ORMAN YOLUNAMI GİRİYOR, NE YOLA GİRERSE GİRSİN. BU ODUN İLE BU KAZMA SAPI İLE NUR ASLA MUTLU OLAMAZ. NUR SABAH AKŞAM AĞLASIN. BİR ÖMÜR AĞLAMASINDAN İYİDİR. 3 YILLIK EVLİLİĞİNİ BİTİREN NUR BU BALTAYIMI UNUTAMAYACAK

 

İşte Aradığınız Konu  Nur Erkoç Annesi Hangi Dizi -Hazal Atabek Uçurum

 

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 26 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla