27 Ekim Kısmetse Olur 16. Bölüm – Melek Çelebi Kimdir

27 Ekim Kısmetse Olur 16. Bölüm – Melek Çelebi Kimdir
27 Ekim Kısmetse Olur 16. Bölüm’de Eve Yeni gelen damat ve gelin adayı Melek ve Adnan yeni olaylara sebep oldu.Başlamadan biten Melek ve Adnan ilişkisi sonucunda neler olacak bakalım.

Bu arada Emre ve Ayçanın Arası bozuluyor gibi.Emre ve Melis arasında başlamadan biten ilişki olmuştu.Erdem Melis’i Soner ile dans etti diye uyarması sonucunda Melis buna sinirlenerek ilişkiyi bitirdi.Melis ile Tankut birbirlerine yaklaşmaya başlayınca Emre deliye dönmüştü.Eve Yeni gelen Melek diğer kızlara gergin anlar yaşattı. Ayça Emre’ye Ne şahsın Ne Padişah demesi üzerine Emrenin bu ilişkiyi bitirmesine sebep oldu. Ayça ve yeni gelen damat adayı Adnan Yaklaşma sinyali verdi.

Serhan ve Melek Yakınlaşması Melek Serhana Oşumlu bir yakınlaşma sergiledi Bakalım serhan ve melek Arasında Neler yaşanacak. Kısmetse Olur Yeni Bölüm Hızlı ve Heyecanlı Fragmana Göre böyleydi ve böylede oldu.

Kısmetse Olur Yeni Gelen Adayı Melek Güzelliği ile herkesi büyüledi. Peki Melek Çelebi Kimdir ? Ne iş yapar Hobileri nelerdir şimdi Bu sorulara Cevap vermemiz gerekecek .Kısmetse Olur Gelin Adayı Melek Çelebi Resimleri .

Melek Çelebi Kimdir .?

Melek Çelebi

İşi-Mesleği

Tekvando Eğitmeni

Melek kaç yaşında: 20.

Melek eğitim durumu: Lise Mezunu

Melek nereli: Ankara

Melek nerede yaşıyor: Ankara

Melek kilosu, kaç kilo: 1.83

Melek burcu ne: Balık

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 27 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: