27 Ekim Salı Müge Anlı Reşit Kantar Aranıyor

27 Ekim Salı Müge Anlı Reşit Kantar Aranıyor
27 Ekim Salı Müge Anlı Reşit Kantar Aranıyor en son AKÇAKÖŞK  Köyünde darp edilirken görülen Reşit Kantar Kendisinden 30 Yaş küçük olan Kıza Aşık olduğu söylenen Reşit Kantar Darp ediltikden sonra Motorla Kaçmış peşinden araç ile silahlı ve bıçaklı kişiler tarafından takip edilmiş.

"SPONSOR REKLAM"

Gaziantep Reşit Kantar ‘ın kayıp olduğu gün görgü tanığının anlattığına göre   Sİyah Kango tipi bir araç durmuş  Reşit Kantar’a benzeyen kişiyi  Darp edip Araca bindirmiş motoru ‘u yolun kenarına attılar diye ifade verdi. Reşit Kantar En Son Sevdiği Kadının köyünde Görüldü Ve 3 kişi Tarafından darp edilip Araba ‘ya bindirilip ortadan kaybolduğu anlaşıldı. Reşit Kantar 4 Ay önce Kayıp Oldu.AKÇAGÖZ  Köyü  Tarafına götürülmüş Doğan Araba ile görgü şahidini durdurup bakmışlar Reşit Kantar Değil diye bırakmışlar ve Bu görgü şahidi Müge Anlı ‘ya Bağlanıp Anlatıyor. Bilal Kantar Kardeşini ararken bu görgü şahidine abisini sorduğu zaman bu olaylar belli oldu .

İşte Aradığınız Konu  20 Ekim Müge Anlı Canlı İzlemek İçin Hafta İçi 10:00
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 27 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla