27 Eylül Kısmetse Olur Kral ve Kraliçe Suat ve Leyla Eğlence

27 Eylül Kısmetse Olur Kral ve Kraliçe Suat ve Leyla Eğlence
Kısmetse Olur  27 Eylül Salı günü Neler oldu?

Kral ve Kraliçe Seçilen Leyla hanım ve Suat bey Lunaparka gidip çocuklar gibi eğlendiler. Adnan ,Leyla’nın kraliçe olması için erkekler evinde arkadaşları ile konuşup Leyla’yı kraliçe seçelim  dışarı çıksın kızlar evde rahat etsin dedi ve erkeklerin onayını aldı. Leyla’da Suat beyi seçmiş ki ikisi bir eğlence parkında çocuklar gibi eğlendiler.Çarpışan araba,dönme dolap gibi Araçlara binen Leyla hanım ve Suat bey neler yaşadı.kismetse-olur-suat-ve-leyla-lunapark

"SPONSOR REKLAM"

Kısmetse Olur 2. olay ise Esra ve Mektup .

gokhan-esra-mektupEsra ‘ya kızlar tarafından verilen mektup  Gökhan tarafından yazılmış olarak gösterildi ve Erkekler evinde büyük tepki aldı. Semih ise bir yola girdikleri Hazal’a sitem etti Yola girdik artık benimle ilgilenmiyorsun dedi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 27 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla