28 Ekim Esra Erol Demir Bey Sabiha Kavgası

28 Ekim Esra Erol Demir Bey Sabiha Kavgası
28 Ekim Esra Erol Sürpriz taliplerle yine herkesi şaşırttı. Köksal Beye Gelecek Sürpriz Talip Kim? Ercan bey’de Sürpriz Talibini ağırlaycak. Dün  Hanife’nin talibi direk ve dümdük Hanife hanımın yüzüne beğenmedim demişti.Locadaki Herkes Hanife’den Tüm Talipleri Adına Hayır diyen Dünki Talibini alkışlayıp Hanife Nasıl Oluyormuş dediler.

Esra Erol Locaya sorduğu soruya Şaşırtıcı cevap aldı,Locadan kiminle yemeğe çıkmak istersiniz dedi 3 kişi elini  kaldırdı bunlardan biri Ercan Oldu. Ercan Melek Hanımla yemeğe Çıkmak isterdim dedi ,yanlış anlaşılmasın dost olarak çıkıp Melek hanıma Neden insanlara kırıcı davranıyorsun sorusunu sormak isterdim dedi. Ercan nın bu yaklaşımı ilk başta zeytin dalı olarak nitelendirildi ama sonu hüsran oldu . Melek Hanım ise Ercan Beyi kendime yakın buluyorum dedi ve bu cevabı bekliyordum dedi. Ercan Beyin Balık Teklifine Kabul ederim sırf balık için diye cevap verdi Melek Hanım ama ekip den birini yollayın dedi korkuyorum Ercan beyden dedi. Orgun bey Aynı soruya cevabı Ayşe Hanım,Ayla Hanım ve Serap Hanım olur dedi. Ahmet Bey ise Locadan Kiminle yemeğe gitmek istersin sorusuna Ayla Hanım dedi Ben konuşurken onun susması lazım dedi Ayla Hanım tam bana göre cevap vermez dedi ,Biri ben konuşurken cevap verirse o yemeğin tadı kaçar dedi.Ümit Beyde Ayla Hanımla Yemeğe çıkarım diye cevap verdi.

İlk Adayını Karşılayan Kişi Gelin Adayı Sabiha Oldu. Sabiha’nın Talibi 28 Yaşında İstanbul’da Özel bir şirkette çalışıp ailesiyle yaşıyormuş.Sabiha nın ilk sorusu Hafta sonu ne yapıyorsunuz ve hangi takımı tutuyorsunuz oldu. Kocamı arıyor kankimi arıyor bune biçim soru Sabiha. Sabiha beni etkileyen tek şey annesi ile iletişimi olabilir dedi .recep bey ve İbrahim Beyden Yorum istedi.Demir bey yüzünü ekşittin diyen sabiha hanıma Demir Bey Beyefendiye Hafta sonu ne yapıyorsun diye sordun hafta sonu ne yapmasını bekliyorsunki o soruyu sordun dedi. canını yedigim demir Aynı kafadayız :)) Sabiha Demir Beyin Bana Yorum Yapmasını İstemiyorum dedi.Demir Bey Bana Özel Şarkı Söyledi diyen Sabiha ve Demir Kavgası İzlemek İçin Video eklencek.

Bu arada Esra Erol’daki Aslı Hanım Ne oldu Düğünü yaptı Balayınamı gitti Ne zaman boşanıp geliyor merakla Bekliyoruz. Köksal Beye Gelen Talip Bu dünyada benden iyi yemek yok demiş.

Köksal Bey ‘in Talibi Kim? Esra Erol’da Kim kiminle Kavga etti?

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 28 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: